0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

ČSA ubraly na pivu, ale přidaly na tvrdém alkoholu

letadlo
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:

České aerolinie upravily svoji nabídku občerstvení v economy class. Od neděle nabízejí cestujícím této třídy kromě občerstvení zahrnutého v ceně letenky i tvrdý alkohol a různé pochutiny (čokoláda, oříšky). Ty byly doposud na palubách letadel ČSA výsadou cestujících v business class.

Základní jídlo a pití zůstalo zdarma, množství nápojů se však snižilo. Ke standardnímu servisu dosud patřila například  téměř neomezená konzumace piva, nyní bude jedno pivo zdarma pouze k teplému jídlu. Cena doplňkového sortimentu se pohybuje od 35 do 100 korun.

„Novou nabídkou společnost reaguje na požadavky cestujících, kteří chtějí mít možnost koupit si nad rámec standardního servisu například alkoholické nápoje,“ uvedla mluvčí ČSA Daniela Hupáková. Ceny přirovnala k restauraci střední třídy. Třetinka piva navíc tak vyjde cestujícího na 50 korun, stejně budou stát dvě deci vína, za panáka vodky zaplatí pasažér 75 korun. Upravená nabídka platí na všech linkách s výjimkou vnitrostátních a dálkových.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit