0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Degustace mladých vín na Lávce

Degustace mladých vín na Lávce
sdílet:
21.–22. 5. | Vinný sklep Monarch připravil veřejnou degustaci mladých vín od českých a moravských vinařů. Festival se soustřeďuje na bílá a růžová vína ročníku 2009 a červená vína ročníku 2007–2009.
 
Účast potvrdilo šedesát předních moravských a českých vinařů a během veřejné degustace bude možno ochutnat pět set mladých vín ze všech vinařských oblastí České republiky. Doprovodný program zajistí degustace sýrů, paštik a delikates.


Pro náročné zájemce bude připravena doplňková přehlídka nejlepších vín ročníku 2009 – Grand tasting v prostorách Národní banky vín v Praze 1.
Co: Festival mladých vín
Kdy: 21.–22. května 2010
Kde: Klub Lávka, Novotného lávka 1, Praha 1 a Národní banka vín, Křížovnická 1, Praha 1
Za kolik: 100 Kč
Info: www.mladavina.cz

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit