Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Dny Marianne se blíží!

Dny Marianne se blíží!
sdílet:
Září už klepe na dveře a to znamená jediné – DNY MARIANNE! Na nejoblíbenější nákupní akci se letos můžete těšit od 18. do 20. září. Jako obvykle vás čekají nejen báječné slevy až do výše 70 %, výhody a krásné dárky, ale také odměny za účtenky a bohatý doprovodný program v Marianne Lounges a mnoho dalšího!

Na Dny Marianne se každoročně nesmírně těšíme, protože znamenají jedinečnou příležitost pořídit si nové praktické pomocníky do domácnosti, osvěžit šatník a rozmazlit se kvalitní kosmetikou a to vše za nejvýhodnější ceny. Letos pro nás mají Dny Marianne ještě symboličtější význam, protože je vnímáme nejen jako možnost udělat si radost a pořídit potřebné věci, ale zároveň trochu nastartovat strádající ekonomiku. U toho byste neměli chybět!

Slevy až 70% a krásné dárky za nákupy

Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce. Tentokrát vás ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku čeká až 600 výhodných nabídek a slevy až 70 %. Už teď jsme si jistí, že vám jich určitě přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. My už jsme si své favority vybrali a nemůžeme se dočkat, si splníme svá přání. Vy můžete také – knížky se slevovými kupony a podrobnosti o všech slevách najdete v zářijových vydáních časopisů Marianne a Marianne Bydlení, které jsou právě v prodeji, nebo v  mobilní aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz

Marianne 9/2020 Marianne Bydlení 9/2020
Fotografie: archiv časopisů Marianne a Marianne Bydlení

Zářijovou Marianne i Marianne Bydlení i s kupony si můžete objednat až domů do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz a www.mariannebydleni.predplatsi.cz.

Nezapomeňte, prodloužený víkend plný nejvýhodnějších nákupů letošního roku startuje už v pátek 18. září!

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit