Dny Marianne: Zjednodušte si nákupy díky mobilní aplikaci

sdílet:
Dny Marianne se nezadržitelně blíží! Doufáme, že už máte v kalendáři vyznačeny dny od 18. do 20. září, kdy nejoblíbenější slevová akce proběhne. Pokud chcete mít dokonalý přehled o všech slevách, nabídkách a dárcích, doporučujeme také stáhnout mobilní aplikaci, která vám nákupy opravdu usnadní.

Díky aplikaci Dny Marianne ušetříte nejen peníze, ale také čas, který je dnes tou nejvzácnější komoditou. Všechny slevy, nabídky i dárky budete díky ní mít doslova jako na dlani. Stáhnout si ji mohou uživatelé Androidu i iOS – najdete ji v Google Play i v App Store. Za cenu 110 Kč v ní získáte obě knížky elektronických slevových kuponů z časopisů Marianne a Marianne Bydlení. 

Vylepšete svou kuchyň se Dny Marianne

Více

Aplikace Dny Marianne, váš průvodce výhodnými nákupy

Pokud jste si už zakoupili tištěné kuponové knížky, které jsou součástí zářijových čísel časopisů Marianne a Marianne Bydlení, můžete do aplikace také vstoupit pomocí kódu, který je v nich uveden. Jednoduše ho vložíte do aplikace a budete si moc nabídky procházet i ve svém telefonu. 

Ovšem pozor, tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek. Proto si nezapomeňte vzít s sebou na nákupy kuponovou knížku.

Marianne 9/2020 Marianne Bydlení 9/2020
Fotografie: archiv časopisů Marianne a Marianne Bydlení

Zářijovou Marianne i Marianne Bydlení i s kupony si můžete objednat až domů do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz a www.mariannebydleni.predplatsi.cz.

Všechny informace o Dnech Marianne najdete v  mobilní aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz

Obchod Apetit