0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Do Národní potravinové sbírky se letos zapojí více než 650 obchodů!

AD
národní potravinová sbírka
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Víte, že darovat potraviny potřebným nebylo nikdy snazší?  Na letošní čtvrtý ročník Národní potravinové sbírky, která se uskuteční 12. listopadu 2016, se již nachystalo přes 659 obchodů (315 obchodů partnerských řetězců, 344 prodejen drogerií).

Zakoupit a darovat trvanlivé potraviny je možné v prodejnách Tesco, Globus, Penny Market, Kaufland, Albert, Lidl, BILLA, Makro a ve všech drogeriích dm markt a ROSSMANN, kde lze k potravinám přidat i drogistické zboží.

Pojďme na to!

Jak tedy udělat dobrý skutek a pomoci lidem, kteří nemají dostatek prostředků na nákup základních potravin, jako jsou senioři, matky samoživitelky, pěstounské rodiny a další potřební? Stačí v sobotu 12. listopadu v době od 8 do 20 hodin dorazit do zapojených obchodů, nakoupit trvanlivé potraviny a odevzdat je přímo na místě do nákupního koše dobrovolníka s označením Národní potravinové sbírky. Vaše dary vybrané v rámci letošní sbírky ihned zamíří přímo do potravinových bank a následně organizacím, které pomáhají lidem v nouzi. Jedná se především o sociální a charitativní organizace v daném regionu či městě.

Národní potravinová sbírka je organizována platformou Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových bank a Armádou spásy. Na realizaci sbírky se podílí řada neziskových organizací (např. jednotlivé pobočky Armády spásy a Charity, azylové domy apod.) a více než 3000 dobrovolníků.

národní potravinová sbírka

Více informací na www.potravinypomahaji.cz.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit