0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dobří lidé pomáhají rozveselit nemocné děti

AD
klauni
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Na co mají klauni červený nos? Na dobré lidi! Tedy aspoň ti Zdravotní klauni. Už 15 let mohou díky dárcům bavit děti v  nemocnicích. A stále hledají další dobré lidi, kteří by jejich činnost podpořili.

Zdravotní klauni jsou vyškolení profesionálové, kteří už 15 let den co den baví nemocné děti. Navštěvují malé i starší pacienty a do smutných pokojů nemocnic a zdravotnických zařízení vnášejí smích a radost. Do krátkých improvizovaných představení zapojují nápadité rekvizity i hudební nástroje. Veselý program pak dětem pomáhá zapomenout na bolest i strach a umožňuje jim lépe snášet útrapy spojené s hospitalizací. Návštěva Zdravotního klauna se pro mnohé nemocné stává okamžikem, na který se těší i několik dní. A několik dalších dní z něj pak čerpají optimismus.

klauni

Jsme s dcerkou v nemocnici dost často, ale vím, že každé pondělí vždy přijdou klauni. A přiznám se, že i já se vždycky těším jako malá holka. Je krásné v místě jako je nemocnice slyšet dětský smích, který se ozývá až na chodbu. Proto jsou ty pondělky tam pro mě vždy nejhezčí,“ potvrzuje Kateřina, jedna z  maminek. Vedle této maminky a její dcery baví Zdravotní klauni každý den téměř dvě stovky nemocných dětí a také seniory v  několika domovech. Během průměrného počtu 3500 klauniád za rok tak vykouzlí desetitisíce úsměvů!

Přidejte se k  dobrým lidem

Práce Zdravotních klaunů je plně hrazena z  příspěvků dobrovolných dárců. Mnoho dobrých lidí posílá každý měsíc několik stokorun. Další pak přispívají jednorázově podle svých aktuálních možností. Jednou z  možností jak přispět, je zaslat platbu převodem na účet veřejné sbírky 2020202020/0600. Chcete–li začít pomáhat ihned, použijte platební bránu ZDE.

Všechny transakce jsou bezpečné a transparentní. U Zdravotních klaunů víte přesně, na co přispíváte. Na radost nemocných dětí a osamělých seniorů!

klauni

Recept na efektivní dárcovství již znáte, a tak pro vás na závěr máme návod na skvělé vánoční cukroví od Zdravotní klaunky, sestry Gizely Kyselé!

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč