0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dobříš pořádá Jarmark regionálních produktů

Dobříš pořádá Jarmark regionálních produktů
sdílet:
Inspirováni farmářskými trhy pořádají v Dobříši na náměstí tuto sobotu jarmark.

S košíkem pro zeleninu, sýry i pečivo

Na jarmarku seženete výrobky z kravského i kozího mléka, čerstvou zeleninu, sezonní ovoce, slepičí a křepelčí vajíčka, domácí koláče, sušenky a pečivo. Pořídit můžete i ovocné kompoty, šťávy a marmelády nebo med.

Stánkaři ze sousedství

Specialitou dobříšského jarmarku by měla být účast producentů z blízkého okolí, nanejvýš ze Středočeského kraje. Organizátoři tím chtějí docílit vytvoření užších kontaktů mezi zákazníky a prodejci, aby si mohli lidé zajet pro čerstvé suroviny kdykoli přímo k nim, nejen na jarmark.

Kdy a kde?

Jarmark regionálních produktů se bude konat zítra, tedy v sobotu 10. 7., na dobříšském náměstí od 8.00 do 12.00. Dále pak každou druhou sobotu v měsíci (10. 7., 14. 8., 11. 9.).
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit