Dopřejte si gurmánské zážitky s Lady kartou

sdílet:
Komerční článek - Vyrazte do restaurací a barů se svojí Lady kartou. Ochutnáte menu za výhodnější ceny a osvěží vás drinky se slevou.

Propagace Komerční Banky.


Nakupujte za skvělé ceny


Komerční banka představila nový produkt, který užijete nejen při nakupování. Stylová Lady karta každému zpříjemní návštěvu obchodů a pro svůj zajímavý design skvěle doplní každou elegantní peněženku. Lady karta však není jen obyčejná platební karta a doplněk vašeho životního stylu. Pokud si o Lady kartu zažádáte, získáte spolu s ní skvělé a stylové nákupy za nadstandardní slevy u vybraných obchodníků po celý rok. Být majitelkou Lady karty znamená užívat si labužnické zážitky v restauracích, kavárnách i stylových klubech. K tomu můžete vyrazit také na výhodné nákupy do světa módy, kosmetiky a šperků. Přehled partnerských obchodů najdete na www.ladykarta.cz.

Restaurace i stylové kluby


Horké červnové dny lákají ven a za zábavou. Bavte se spolu se svojí Lady kartou po celé České republice. Ochutnejte japonské suši nebo čerstvé ryby v síti restaurací Sushi Point se slevou 20 %. Překrásným interiérem se pyšní restaurace V Zátiší. Oběd nebo večeři si zde můžete dát s 10% slevou. Pokud dáváte přednost labužnickým zážitkům v pohodlí domova, vyberte si z nabídky obchodu italských specialit Aromi La Bottega. Celý sortiment je pro držitelky Lady karty až do konce června se slevou 15 %. Další partnerské obchody a slevy pro labužníky najdete na www.ladykarta.cz.

Jak získat Lady kartu


O Lady kartu můžete zažádat na kterékoli pobočce Komerční banky nebo prostřednictvím internetu na webových stránkách www.ladykarta.cz. Přesvědčte se i vy o jejích výhodách na www.ladykarta.cz.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit