Exkluzivní akušroubovák Bosch s křišťály Swarovski

sdílet:
Komerční článek - Malý, snadno ovladatelný akumulátorový šroubovák, který společnost Bosch od roku 2003 jako první elektrické nářadí vybavuje lithium-iontovou technologií, se dočkal speciální edice. Dokonalý pomocník pro domácí práce se tak stává i elegantním doplňkem dámské kabelky.
Propagace značky Bosch.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

BoschBosch IXO s křišťály Swarovski upoutá sice atraktivním vzhledem, důležité však jsou jeho užitečné funkce, jako je speciální šroubovací nástavec pro použití blízko okrajů a v rozích nábytku. Nový šroubovací nástavec s excentrickým upnutím bitů umožňuje uživateli bez problémů utahovat a povolovat šrouby velmi blízko okrajů, například u kuchyňského nábytku s mnoha rohy nebo u skříní blízko stěny.
Předností je mimo jiné i velmi snadná výměna nástavců. Excentrický nástavec se vyměňuje stejně snadno jako známé úhlové nástavce a nástavce pro nastavení krouticího momentu.
IXO bylo vůbec prvním elektrickým nářadím vybaveným lithium-iontovou technologií. Díky této inovaci se společnosti Bosch podařilo nabídnout mimořádně malé a snadno ovladatelné akumulátorové nářadí. IXO je v současnosti nejprodávanějším elektrickým nářadím na světě a v letošním roce by se měl k zákazníkům dostat desetimiliontý kus.

Soutěž ukončená

Výhrávají

Lubomír Pětivoký
Kateřina Menčíková
Violeta Russová

Tři z vás mohou vyhrát elegantní akumulátorový šroubovák IXO Bosch, právě ve speciální edici posázený křišťály Swarovski, který nekoupíte v běžném obchodě.


Nápovědu a více informací naleznete na www.bosch.cz.

Bosch


Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit