0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Fresh bedýnky rozšířily nabídku a spustily e-shop

Fresh bedýnky rozšířily nabídku a spustily e-shop
sdílet:
Sdružení ekologických farem, které doposud nabízelo rozvoz čerstvé zeleniny a ovoce, nyní na svém webu spustilo elektronický obchod.

Co je v nabídce


První z novinek v nabídce je možnost sestavit si svou bedýnku přesně podle vlastních potřeb a představ. Nabídku bedýnek se zeleninou a ovocem rozšířil on-line obchod, kde seženete biopotraviny (např. rýži, mouku, cizrnu, luštěniny, kávu, čaj, ořechy, oleje, ale i sladkosti), ekologickou drogerii nebo čerstvé bylinky.

Jak funguje systém bedýnek?


‚Bedýnka‘ je systém, při kterém se farmář rozhodne pravidelně dovážet svoje produkty přímo zákazníkům. Vedle vlastních výpěstků může do bedýnky dodávat i produkty dalších zemědělců v sousedství či z regionu. 

Základním sortimentem bedýnek je především zelenina a ovoce.

Ale mnoho zemědělců nabízí také své mléčné výrobky, byliny, pečivo či maso. Zákazníci každý týden či každých čtrnáct dní získají bedýnku, tašku či přepravku za pevně stanovenou cenu v domluvenou hodinu až do domu.

Přečtěte si také:

Nevíte, kam pro bedýnku? Pomůže vám adresář
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit