Grand Restaurant Festival: lahodné zážitky za skvělé ceny

Grand Restaurant Festival: lahodné zážitky za skvělé ceny
sdílet:
Nenechte si ujít zásadní gastronomickou událost zimní sezony – Grand Restaurant Festival. Představuje možnost navštívit a ochutnat 42 českých restaurací a jejich luxusní menu za příznivé ceny.

Festival bude probíhat ve vybraných TOP restauracích, které získaly vysoké ocenění v publikaci Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2011. Od 15. ledna do 15. února 2011 budete moci ochutnat mistrovský kousek šéfkuchaře, nejlepší jídlo od maminky, regionální/národní specialitu nebo celé degustační menu. Na četná přání se festival letos poprvé koná i v jiných městech než v Praze. Poznat tak můžete také vyladěné pokrmy z restaurací v Brně, Karlových Varech, Liberci, Olomouci, Ostravě, Nepomuku a Plzni.

Celý měsíc budete moci degustovat skvělé pokrmy za skvělé ceny od 200 Kč (za vybrané jídlo) do 600 Kč (za menu). Chcete se zúčastnit festivalu? Rezervujte si svůj gastronomický zážitek na www.grandrestaurantfestival.cz. Čím dříve, tím lépe – především o vyhlášené restaurace je velký zájem a mají proto již (téměř) vyprodáno!

Co: Gastronomický festival
Kdy: Od 15. ledna do 15. února 2011
Kde: Praha, Brno, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Nepomuk a Plzeň
Za kolik: od 200 do 600 Kč
Info: www.grandrestaurantfestival.cz

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit