Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Grilování v kuchyni? Proč ne?!

Grilování v kuchyni? Proč ne?!
sdílet:
Grilování je spojení gastronomického požitku s příjemně stráveným časem s rodinou nebo přáteli. Na jaře se ale může stát, že nás překvapí nepříjemný déšť nebo dokonce bouřka. Proto je dobré mít pro tyto případy záložní plán.

Není přece nic horšího než své plány na poslední chvíli kvůli nepřízni počasí rušit. Každému „grilovacímu maniakovi“ by ve výbavě neměla chybět grilovací pánev, díky které si může oblíbené letní kratochvíle užít i třeba v zimních měsících. Sháníte-li do své kuchyně nové kousky, navštivte ve Fashion Arena Prague Outlet, největším outletovém centru v České republice, prodejnu Le Creuset a nechte se unést její rozmanitou nabídkou.

Ke správnému grilování nepatří pouze čerstvé a chutné suroviny. Zapomínat by se nemělo ani na kvalitní nádobí. Kromě klasických grilů jsou vhodné také grilovací litinové pánve, desky a tály. Ke grilování přímo u vás v bytě se pak skvěle hodí právě litinová pánev, která má na dně vystouplé drážky. A právě francouzská firma Le Creuset jich nabízí nepřeberné množství. Vybírat můžete od klasických kulatých tvarů přes oválné (které jsou vhodné na přípravu ryby) až po velice oblíbené čtvercové ve dvou velikostech a v mnoha krásných barvách.

V čem je grilování v kuchyni výhodnější než to venkovní?

Opravdu nesporným benefitem grilovacích pánví Le Creuset je fakt, že se dají použít na každé varné desce, samozřejmostí je i použití v troubě. V sezóně venkovního grilování však můžete všechny litinové produkty použít i do venkovního grilu. V případě ručního mytí stačí nádobí nechat chvíli odmočit a použít plastový kartáček nebo klasickou houbičku.

Produkty značky Le Creuset však lze mýt i v myčce, ruční mytí je však doporučováno, abyste nesmývali patinu, která je pro použití litinové pánve velice důležitá. Litinová pánev vám bude při správném použití sloužit celý život. Další výhodou je pořizovací cena, která je oproti grilům až několikanásobně nižší a zvážíte-li, že pořizujete pánev na celý život, investice do ní se velice rychle vrátí. Příprava jídel v litinovém nádobí je nejen chutná, ale i zdravá. A v neposlední řadě je příjemný také poskytnutý komfort, díky kterému si můžete tuto aktivitu užít opravdu po celý rok.

Barevné potěšení ve vaší kuchyni

Nádobí značky Le Creuset doslova září mnoha barvami. Vybrat si můžete takový odstín, který se nejlépe hodí k vaší povaze a životnímu stylu. Design a kvalita produktů Le Creuset vychází z téměř 100leté tradice. Francouzská značka našla domov v mnoha kuchyních po celém světě. Kromě zmíněných grilovacích pánví si můžete vybrat z široké nabídky hrnců, pánví, zapékacích forem a dalšího kuchyňského příslušenství, posuďte sami!

Litinová grilovací pánev, v nabídce více barev, 26 cm, původní cena 3869 Kč, outletová cena 2699 Kč.

 Mlýnek na pepř a sůl z kvalitního ABS plastu, výška 21 cm, původní cena za 1 kus 989, outletová cena za 1 kus 689 Kč, zvýhodněná cena za 2 kusy 1189 Kč.

Pečicí forma na paštiku z kameniny, 32 cm, původní cena 2119 Kč, outletová cena 1479 Kč.

Kónická smaltovaná konev na vodu se sklopnou rukojetí, více barev, v nabídce i další typy, původní cena 2199 Kč, outletová cena 1479 Kč​.

Litinový kulatý pekáč, různé barvy, velikost od 14 cm, původní cena od 3299 Kč, outletová cena od 2309 Kč.

 

Autor: Eva.Dvorakova

Obchod Apetit