HANÁK INTERIOR CONCEPT

HANÁK INTERIOR CONCEPT
sdílet:
Dokonale sladěný interiér? Díky HANÁK INTERIOR CONCEPT už to není jen sen. Veškerý nábytek v interiéru včetně interiérových dveří vyrobí v té nejvyšší kvalitě, jednotném designu, materiálovém a barevném provedení!

Hlavním cílem HANÁK INTERIOR CONCEPT je umožnit klientům vytvoření dokonale sladěného, vysoce kvalitního a  komfortního domova. Již nemusíte ztrácet čas návštěvou velkého počtu dodavatelů a prodejců a při každé příležitosti řešit dilema, zda bude provedení či barva mezi sebou alespoň trochu ladit. HANÁK vám sladí interiér materiálově, barevně a v jednotném designu.


Decentní rámeček v krásné kuchyni NICE
Foto: HANÁK NÁBYTEK

HANÁK nabízí široké portfolio výrobků pro celý interiér. Na své si přijdou milovníci moderního nábytku, ale také ti, kteří preferují spíše rustikální styl. Krásné kuchyně, obývací pokoje, ložnice, šatní skříně, koupelny, interiérové dveře a mnoho dalšího naleznete v jejich nabídce.


Luxusní ložnice LUTON s prosklenou šatní skříní SKY
Foto: HANÁK NÁBYTEK


Interiérové dveře HANÁK v obkladu
Foto: HANÁK NÁBYTEK

Interiérové dveře jsou jedním z dominantních prvků interiéru a možnost sladit je s okolním nábytkem je obrovský benefit, který si díky společnosti HANÁK můžete vychutnat. Nemluvě o vlastní kolekci jídelních a konferenčních stolů, jídelních židlích a sedacích soupravách vlastního designu.


Dokonalá souhra materiálů napříč celým interiérem
Foto: HANÁK NÁBYTEK

Již od roku 1926 je filozofií společnosti HANÁK precizní zpracování a kvalita materiálů.  Společnost HANÁK nabízí svým klientům vždy jen ten nejkvalitnější, vysoce odolný a zdravotně nezávadný nábytek dle hesla "Kvalita generacím".

Realizace dokonalého interiéru se společností HANÁK NÁBYTEK se opravdu vyplatí. 
www.hanak-nabytek.cz

 

Nejen HANÁK, ale také Electrolux přichází s novinkami. Jejich nová řada intuitivních spotřebičů je skvělou volbou pro vaši kuchyni.

V chladničkách zůstanou potraviny a ingredience déle čerstvé. Indukční varné desky znají správnou teplotu pro přípravu nejrůznějších pokrmů a perfektně spolupracují s tichými odsavači par. Myčka nádobí zvedne dolní koš do vyšší polohy tak, aby bylo vkládání a vyjímání nádobí pohodlné. Multifunkční parní trouba přidá při pečení správné množství páry, abyste si mohli vychutnávat ty nejdelikátnější chutě. S novými intuitivními kuchyňskými spotřebiči Electrolux si skutečně vychutnáte vaření i pokrmy, které si připravíte.


Intuitivní řada spotřebičů Electrolux
Foto: Electrolux

Multifunkční parní trouby Electrolux
Nové intuitivní trouby Electrolux pracují v souladu s kuchařem a stávají se tak jeho plnohodnotným pomocníkem. Umožní vařit, péct, grilovat nebo připravovat jídlo v páře či metodou Sous-Vide pokaždé s profesionálním výsledkem. Stačí jen nastavit teplotu a funkce Steamify® sama zvolí ten správný stupeň páry za vás.
 


Dotykový displej pro přesné nastavení
Foto: Electrolux

Indukční varné desky Electrolux
Nové indukční varné desky Electrolux SensePro® řady 900 disponují bezdrátovým snímačem, který měří teplotu ve středu pokrmu. Díky tomu můžete vařit i smažit s přesností bez námahy. Bez obav se můžete pustit i do vaření metodou Sous-Vide, u kterého je vyžadována konstantní řízená teplota. Tu teplotní sonda automatický ohlídá, na dotykovém displeji navíc zobrazuje postup krok za krokem.

Více informací o nové řadě intuitivních spotřebičů naleznete na www.electrolux.cz.

Obchod Apetit