HANÁK New Collection

sdílet:
HANÁK NÁBYTEK představuje novou kolekci nábytku, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Toužíte po něčem jedinečném. Přesně to je HANÁK New Collection.

Praktičnost a nadčasový design, přesně to charakterizuje novou kolekci HANÁK. Ta přináší nové modely kuchyní, nábytku a interiérových dveří, díky kterým dosáhnete jednotného vzhledu v rámci celého interiéru.


Dokonalá souhra materiálů dle HANÁK INTERIOR CONCEPT                      
Foto: HANÁK NÁBYTEK
 

Novinky se týkají také materiálů a barev. V portfoliu značky HANÁK naleznete luxusní zlatou a stříbrnou metalízu, odolné matné laky nebo nové přírodní dýhy. Přírodní dýhy jsou povrchově ošetřeny NANO LAKEM, který zvýrazňuje strukturu dřeviny a její přirozený vzhled.


Interiérové dveře HANÁK v přírodní dýze                                                                       
Foto: HANÁK NÁBYTEK
 

Pro snadnou orientaci připravila společnost doporučené kombinace materiálů a barev. Sladění interiéru dle HANÁK INTERIOR CONCEPT je tedy velmi jednoduché.


Krásné a kvalitní kuchyně HANÁK                                                                                   
Foto: HANÁK NÁBYTEK 
 

Neustálé investice do nejmodernějších technologií umožňují společnosti HANÁK NÁBYTEK nabídnout svým klientům vždy jen to nejlepší.


Nové přírodní dýhy kolekce HANÁK 
Foto: HANÁK NÁBYTEK  
 

Realizace dokonalého interiéru se společností HANÁK se opravdu vyplatí. Podívejte se na jejich bohatou fotogalerii reálných interiérů na www.hanak-nabytek.cz.

 

Nejen HANÁK, ale také společnost Electrolux přichází s novinkami. Jejich nová řada intuitivních spotřebičů je skvělou volbou pro vaši kuchyni.

V chladničkách zůstanou potraviny a ingredience déle čerstvé. Indukční varné desky znají správnou teplotu pro přípravu nejrůznějších pokrmů a perfektně spolupracují s tichými odsavači par. Myčka nádobí zvedne dolní koš do vyšší polohy tak, aby bylo vkládání a vyjímání nádobí pohodlné. Multifunkční parní trouba přidá při pečení správné množství páry, abyste si mohli vychutnávat ty nejdelikátnější chutě. S novými intuitivními kuchyňskými spotřebiči Electrolux si skutečně vychutnáte vaření i pokrmy, které si připravíte.


Dotykový displej pro přesné nastavení                                                                                        
Foto: Electrolux 
 

Indukční varné desky Electrolux

Nové indukční varné desky Electrolux SensePro® řady 900 disponují bezdrátovým snímačem, který měří teplotu ve středu pokrmu. Díky tomu můžete vařit i smažit s přesností bez námahy. Bez obav se můžete pustit i do vaření metodou Sous-Vide, u kterého je vyžadována konstantní řízená teplota. Tu teplotní sonda automatický ohlídá, na dotykovém displeji navíc zobrazuje postup krok za krokem.


Indukční varná deska Electrolux                                                                                                   
Foto: Electrolux

Více informací o nové řadě intuitivních spotřebičů naleznete na www.electrolux.cz.

Obchod Apetit