0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Hera: tradiční Vánoce, moderní pečení!

Hera: tradiční Vánoce, moderní pečení!
sdílet:
Komerční článek - Máte úžasné recepty na cukroví od babičky, ale chybí vám její zkušenost a spousta volného času? Udělejte si Vánoce se vším všudy, ale bez předchozího shonu a úplného vyčerpání! Zkuste letos upéct z Hery!

Ztužený rostlinný tuk Hera se na rozdíl od živočišných tuků, jako jsou máslo a sádlo, krásně zpracovává – je totiž měkčí a poddajnější. Hodí se nejen do těsta, najde uplatnění i jako lahodný základ nejrůznějších náplní. Skvěle si rozumí se všemi druhy tepla, takže z něj upečete stejně dobře v troubě plynové, klasické elektrické i horkovzdušné. Cukroví z Hery je vynikající, a přitom energeticky méně vydatné, než kdyby bylo upečeno z tuků živočišného původu.

Pečení s Herou vám půjde od ruky jedna radost, provoníte celý byt – a ta chuť! Jako od babičky! Když se zakousnete do vanilkových rohlíčků, které se přímo rozplývají na jazyku, do kypré vánočky nebo do lákavých košíčků s hedvábnou čokoládovou náplní, pak teprve nastane to správné kouzlo Vánoc!


HeraJaké jsou výhody Hery?

  • Šetří váš čas, protože v lednici neztuhne na kámen.
  • Šetří vaše síly, neboť těsto z ní se lépe zpracovává.
  • Můžete ji použít stejně dobře do těsta jako na náplň.
  • Nebudete si připadat těžcí jako pytel cementu, když si dáte o nějaký ten kousek cukroví navíc, Hera je totiž svým složením určená speciálně na pečení.
  • Ale hlavně – cukroví upečené z Hery nádherně voní a ještě lépe chutná!

Tak šťastné, veselé a kouzelné Vánoce s Herou!


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit