Hledáme neobjevené kulinářské hvězdy pro další Apetit piknik

sdílet:
Staňte se na jeden den trhovcem a prodávejte své dobroty na letním kulinářském trhu časopisu Apetitu.

Apetit hledá nadšence a neobjevené kulinářské hvězdy, které doma rády vaří, experimentují a vymýšlejí nové recepty na jedinečné pochoutky, kterými obšťastňují své okolí. Vypusťte své dobroty do světa! Pod patronací Apetitu se můžete na jeden den stát trhovcem a své jedlé výtvory prodávat na kulinářském trhu Apetitu, který se bude konat v červnu. Nabízí se vám tak jedinečná šance ověřit si, jak vaše koláče, marmelády, sirupy, pečivo nebo třeba domácí knedlíky chutnají jiným mlsným jazykům. Spolu s dalšími trhovci můžete soutěžit o nejlepší výrobek a získat dárky od Apetitu a partnerů pikniku.

Nehledáme profesionální výrobce, ale začátečníky a kulinářské nadšence, kteří své výtvory zatím neprodávali. Rádi bychom na akci viděli více můžů-kulinářů. Doufáme, že nás potěšíte větší nabídkou slaných dobrot! Už teď se nám sbíhají sliny na domácí paštiky, klobásky, slané sušenky, koláče, záviny a jiné chuťovky. Těšíme se na vaše nápady, díky kterým proměníte jahody, třešně, hrášek, bylinky a další červnové plody do báječných lahůdek.

Chcete se stát na jeden den kulinářským trhovcem a představit své dobroty návštěvníkům na červnovém trhu Apetitu? Napište nám na adresu piknik@apetitonline.cz. V e-mailu uveďte:

 1. Svoje jméno, věk a místo, odkud pocházíte
 2. Něco málo o sobě (kdo jste, čím se zabýváte)
 3. Proč a co rádi vaříte (připojte také fotografii)
 4. Jaké výrobky ze své kuchyně byste chtěli představit na trhu Apetitu a proč


  Své odpovědi s fotografiemi posílejte do 29. února 2012 na adresu piknik@apetitonline.cz. Po vyhodnocení všech příspěvků vás budeme kontaktovat. Přihlásit se mohou znovu i ti, kteří se do Apetit pikniku zapojili již na podzim.

   

  O Apetit pikniku


  Apetit piknik je originální piknik, kde zakoupíte a ochutnáte domácí speciality připravené nejlepšími kulináři a farmáři, kteří byli vybráni redakcí časopisu Apetit. Můžete se těšit na dobroty z masa, koláče, sýry, pečivo, rozmanité sladkosti, domácí pivo či čaje… Každý z vás si najde to své. Čekají vás zábavné kulinářské soutěže, ochutnávky a společné vaření s redaktorkami časopisu Apetit. Na pikniku také uslyšíte kapely k nakousnutí a potkáte spoustu příjemně naladěných lidí. První Apetit piknik jste mohli ochutnat v říjnu minulého roku, ten druhý, tentokrát letní, pro vás chystáme na některou z červnových sobot (vše o říjnovém Apetit pikniku najdete na stránkách http://www.apetitonline.cz/piknik).

   

   

  Autor: Redakce Apetit

  Obchod Apetit