0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Hliněná bašta láká na bizoní maso

Hliněná bašta láká na bizoní maso
sdílet:
Restaurace Hliněná bašta s romantickým rybníčkem v pražských Průhonicích pořádá během letních večerů pravidelné grilování. Ochutnat můžete selátko, krocana ale i bizona!

Netradiční delikatesy


Vydejte se na výlet do Průhonického parku a vycházku zakončete grilováním na terase v restauraci Hliněná bašta, kde na vás čekají samé pochoutky. Můžete si objednat krocana či selátko. Pokud jste ještě nikdy neochutnali pokrm z bizoního masa, vyzkoušejte ho právě zde – maso je chuťově velmi dobré, zdravé a neobsahuje tolik tuku. V restauraci si navíc potrpí na domácí čerstvé produkty, a tak pečivo, které se zde podává, pečou sami zdejší kuchaři.

Pro vegetariány


Vegetariánům v Hliněné baště nabídnou jedinečnou specialitu – studenou jogurtovou polévku s kozím sýrem, zapečený lilek s rajčaty a parmazánem nebo melounový salát s mátou. Jako sladkou tečku vyzkoušejte zdejší vyhlášenou piškotovou roládu s malinovým nebo jahodovým krémem.
 
Info: www.hlinenabasta.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit