Intuitivní myčky nádobí Electrolux se přizpůsobí vašim potřebám

Intuitivní myčky nádobí Electrolux se přizpůsobí vašim potřebám
sdílet:
Přenechte starosti s mytím nádobí chytrým spotřebičům!

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebitelů, který staví na své dlouhodobé osobní potřeby zákazníků. Díky spolupráci s profesionály získanými důmyslně řešenou, inovativní a udržitelnou řešení. 

Nové myčky nádobí Electrolux ComfortLift® získává prestižní cenu iF Design Award, díky díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání QuickSelect. Před zapnutím mycího programu si můžete nastavit čas, kdy budete mít nádobí dokonale čisté, myčka vám pomůže nabídnout nejrychlejší a nejúspornější program možné na míru.

QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepání přidáte různě volitelné funkce.

Ovládání QuickSelect najdete u následujících modelů:  EES69310L, EES47320L, KECA7300L, EEC87300L, EEC67300L, KEGB7320L, KEQC7300L, EEQ47215L, EEQ47210L

Ovládání ale není jedinou inovací. Díky systému ComfortLift® je vkládání i uklízení nádobí mnohem pohodlnější a snadnější. Nevyžaduje totiž ohýbání, které namáhá vaše záda. Proměňte péči o nádobí v komfortní zážitek na vysoké úrovni. Stačí jemně stisknout rukojeť a dolní koš se elegantně zvedne směrem k vám.

Myčky nádobí, které disponují systémem ComfortLift®, najdete pod názvy KECA7300L, EEC87300L, EEC67300L.

Chytrý je systém, který umožňuje přístup k větším kuchyňským náčiním, jako jsou vaše vařečky, naběračky, obracečky nebo šlehací metly. Zásuvka MaxiFlex v myčkách Electrolux nabízí více prostoru, a to díky velké hloubce příjemně vyskladněné příbory i objemnější kousky kuchyňského náčiní. Vše, co jste právě využili, tak umyjete najednou.

 

Více informací o značce a jednotlivých modelech na webových stránkách firmy  a soukromé facebooku .

 

 

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit