0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Italové spoléhají na tradiční značky prémiové kvality

Italové spoléhají na tradiční značky prémiové kvality
sdílet:
Komerční článek - Italové jsou vyhlášení milovníci dobrého jídla, přesto nechtějí trávit vařením spoustu času. Dávají přednost jednoduchým pokrmům a potrpí si na kvalitní suroviny.
Propagace značky Rio Mare.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.


Není tedy divu, že právě z Itálie pocházejí ty nejkvalitnější konzervované mořské ryby, se kterými také mnoho z nás pravidelně ve své kuchyni počítá. Italská značka Rio Mare zdokonalovala své produkty po desetiletí, a proto máme dnes jistotu, že nás kvalita těchto výrobků při vaření nezradí.
 

Rio Mare


Rio MarePrvní konzervovaný tuňák Rio Mare byl vyroben v roce 1960 v městečku Cermenate pod původní značkou MANZOTIN. Díky své desetileté existenci měla společnost při uvedení značky Rio Mare na trh vybudovanou pověst dodavatele kvalitního konzervovaného masa. Značka Rio Mare vždy zakládala svou oblibu na kvalitě surovin a tradičním konzervování, které používali Italové již odpradávna. Kvalitní tuňák, olivový olej a špetka soli je kombinace, díky které Rio Mare získala postupně vedoucí pozici na trhu s tuňáky a současně spustila první reklamní kampaň se sloganem „Tak jemný, že ho můžete krájet i grissinou“. Tento slogan se v Itálii se značkou pojí po celou dobu její existence – podívejte se na reklamy Rio Mare od roku 1960 po současnost.
70. léta byla pro značku dekádou růstu. Významný vliv na úspěch mělo zavedení nového typu zevnitř smaltovaných konzerv a představení nové řady tuňákových salátů a multipakových balení. Rio Mare již v tuto dobu myslela na rychlý a jednoduchý způsob přípravy pokrmů.

Rio mareV nedávné době proběhla ve výrobním závodu v Cermenate dosud nejrozsáhlejší produkční expanze, při níž začala výroba zcela nových produktů jako tuňák Rio Mare Paté, Rio Mare Insalatissime, Rio Mare Per pasta atd. Dodržovat správné stravování je v dnešní uspěchané době velmi náročné. Rio Mare díky svým výrobkům usnadňuje přípravu kvalitních pokrmů tisícům zákazníků, a tím dodává italskou kvalitu do domácností po celém světě.

www.riomare.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit