0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak si Vánoce letos užít

Jak si Vánoce letos užít
sdílet:
Komerční článek - Vánoce jsou prohlašovány za svátky klidu a pohody. Slavnostní nálada, úsměvy všude kolem nás, rozzářené oči dětí, světla svíček, znějící koledy, vůně cukroví, svařeného vína a jehličí. Tedy, to alespoň bývá ten vysněný cíl, ke kterému se většina z nás týdny před „Dnem D“ vystresovaně pachtí s větším či menším konečným úspěchem.

Propagace značky Lindt.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv ja jeho obsah.

 

Jak úspěšně zvládnout přípravu Vánoc? Pravidlo #1: pokud si vánoční svátky neužíváte vy sama, neužijí si je ani vaši blízcí. A tak když myslíte na všechny členy rodiny a přátele, nikdy nezapomeňte myslet i sama na sebe!

 

Odměňte se

Lundt

Nejlepší vánoční nákupy jsou včasné nákupy. Čím dříve je zahájíte, tím menším davem rozmrzelých spolunakupujících se budete muset prodírat. Předem rozmyšlený nákupní seznam a rozpočet bude vaším neocenitelným pomocníkem, stejně tak jako nákupy z pohodlí domova s pomocí internetových obchodů. Stresu a několika frontám se nejspíše nevyhnete, proto si po návratu domů vždy rezervujte chvilku sama pro sebe a váš oblíbený relax – zasloužila jste si ji!

 

Odpočiňte si při balení dárků

Balení dárků je spolehlivá omluva být chvíli zcela sama. Užijte si ji! Nalejte si sklenku vína, pustťe si své oblíbené CD nebo DVD, vychutnejte si oblíbenou čokoládu – spolehlivým „odháněčem stresu“ jsou čokoládové kuličky Lindt Lindor.

 

Jak přežít Vánoce – 5 spolehlivých tipů

  • Lindt

    Nezapomeňte sama na sebe – najděte si čas na odpočinek, odměňte se.
  • Pohyb je nejlepší uvolnění od stresu – běžte si zacvičit, zajděte si na procházku.
  • Smích léčí – spálené vanilkové rohlíčky zřídka potěší, ale v takových situacích počítejte do deseti a třeba budete rádi vzpomínat na to, jak jste se s dětmi nasmáli při větrání zakouřené kuchyně.
  • Obzvlášť těžký den? Napustťe si vanu s jemnými bublinkami, rozsvitťe svíčky a užijte si klid s heřmánkovým čajem pro dobrý spánek nebo přizvěte partnera.
  • Rozmazlujte se – nejlépe s čokoládovými kuličkami Lindt Lindor. Uvolněte se, zavřete oči a užijte si, jak se vám jemné čokoládové jádro rozplývá na jazyku...

 

 

Vánoční výzdoba jinak

 

 

LindtRáda byste ozvláštnila vaši vánoční výzdobu? Vyzkoušejte tentokrát použít čokoládové bonbóny Lindt Lindor. Možná budete muset výzdobu několikrát doplnit po „nájezdech nenechavců“, ale určitě se bude líbit. Inspiraci na originální výzdobu najdete na www.lindt.cz, kde si můžete zároveň i zasoutěžit o exklusivní sladké vánoční balíčky od Lindt.

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Týdenní úsporná kuchařka aneb levné recepty na každý den
  • Tipy redakce

Týdenní úsporná kuchařka aneb levné recepty na každý den

Růst cen potravin nenahrává drahým surovinám, a tak jsme se rozhodli, že vám každý týden připravíme sedm skromných receptů, podle kterých můžete každý den uvařit nebo se alespoň inspirovat. Pojďte s námi vařit za pár korun, ale přesto...
Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč