0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak vybrat tu pravou indukční desku?

AD
indukční deska
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Varná deska je srdcem každé kuchyně a naším každodenním pomocníkem. Při výběru vsaďte nejen na elegantní design, ale především na praktičnost a použití špičkových technologií. Díky tomu bude vaření opravdovou radostí! Pokud nad koupí také přemýšlíte, poradíme, jak vybrat tu pravou, aby vám sloužila co nejlépe!

Chystáte se zakoupit indukční varnou desku? Jaké jsou nesporné výhody indukce si můžete přečíst ve článku 4 důvody, proč zvolit indukci

Indukční varné desky Whirpool nabízí nový zážitek z vaření

Společnost Whirlpool disponuje širokou škálou varných desek různých šířek i provedení, které se mohou pyšnit nejen svou elegancí, ale především opravdu špičkovými technologiemi. Díky propojitelným flexibilním zónám můžete vařit v hrncích, pánvích a pekáčích všech tvarů a velikostí. Automatické funkce 6. SMYSL vám budou pohotově asistovat při vaření. Povrch indukčních desek Whirlpool je speciálně úpraven nanotechnologií iXelium, díky čemuž se opradu snadno a rychle čistí. Navíc, pokud si varnou indukční desku nebo další spotřebiče Whirpool vyberete a zakoupíte do konce srpna, získáte zpět až 3 000 Kč. Více informací o akci Cash Back čtěte zde.

Bleskové vaření

Kvalitní indukční desky jsou skuteční sprinteři. Zvlášť s funkcemi jako PowerBooster spolehlivě zvítězí v pomyslném rychlostním souboji nejen se sklokeramikou, ale i s plynem. A to, i když potřebujete přivést k varu větší množství vody. Kvalitní desky navíc po dosažení varu automaticky optimalizují spotřebu energie a přiměřeně sníží intenzitu ohřevu.

Úspora energie a intuitivní ovládání

Lepší výsledky vaření s teplotou přizpůsobenou každému pokrmu, a navíc i úsporu energie – to všechno obstará pokročilá technologie 6. SMYSL. Přináší vaření bez starostí díky přednastaveným automatickým funkcím: pro dušení, rozpouštění, udržování v teple a také přivedení většího množství tekutiny k varu s jeho udržováním při nízké spotřebě energie. Pokaždé stačí jen vybrat požadovanou metodu kuchařské úpravy a varná deska sama nastaví ideální teplotu.

Skvělé je i intuitivní ovládání pouhým dotykem či přetažením posuvníku (tzv. slideru) jedním prstem. Na jednoduchém velkém displeji vidíte, které varné plochy jsou v provozu. Systém časovače umožňuje dokonce nastavit dobu přípravy pro každou varnou plochu zvlášť (tuto vymoženost zdaleka nemají všechny desky na trhu). Naopak proti nechtěnému hraní neposedných dítek a náhodnému zapnutí plotýnek je k dispozici dětský zámek.

Flexibilita indukční desky dá vašemu vaření křídla

Potřebujete připravit základ pro složitější pokrm v obdélném nebo oválném pekáči, ale plamen nebo plotýnka, ani ta největší, nestačí? Přesně v těchto okamžicích jistě oceníte možnost propojovat plotýnky do větších ploch například pomocí funkce Connexion Zone. Ta umožňuje spojit dvě oddělené varné zóny v levé části desky do jedné zóny se stejnou úrovní tepla, aby se na ně v případě potřeby daly umístit třeba větší grilovací pánve.

Modely s funkcí FlexiCook také umožňují propojení dvou samostatných zón vlevo do větší zóny se stejnou teplotou, ta je však celá aktivní, ať je pokrytá nádobím celá nebo pouze zčásti. Můžete tak plochu využít například tomu, že vaříte v jedné větší nádobě, nebo dvou či třech menších. Varnou zónu FlexiMax naproti tomu tvoří čtyři vzájemně spojené oválné zóny v zadní části desky. Tato plocha může být skutečně velkorysá – může poskytovat až o 28 % větší prostor, než je velikost boční flexi zóny. Můžete ji využít jako jednu velkou plochu pro přípravu pokrmů v objemných hrncích nebo pekáčích, anebo samostatně jako dvě zóny s různými teplotami.

Indukční varná deska Whirpoolvzužití Indukční varné desky Whirpool
Induční varné desky Whirpool
Foto: archiv Whirpool

A pak je tu ještě revoluce jménem FlexiSide a ChefControl. Zprudka osmažte, zvolna poduste, udržujte v teple. A to vše pouhým posouváním pánve po flexibilní ploše varné desky. Vaření je pohodlné a intuitivní. Úplnou špičku pak představují indukční desky Whirlpool s funkcí FlexiFull, umožňující spojit všechny indukční zóny a vařit doslova na celé ploše desky – kdekoliv!

Jednoduchá instalace do jakékoli kuchyně 

Nové indukční varné desky Whirlpool výjimečné i díky jednoduché instalaci. Protože nepotřebují přední odvětrávání, můžete je instalovat přímo v úrovni i té nejtenčí pracovní desky nebo jimi nahradit stávající plynovou desku. Navíc funkce Power Management umožňuje nastavit nejvyšší výkon, který vám dovoluje váš stávající elektrický jistič. Indukční desky proto jdou použít i v bytech bez speciálního rozvodu a připojit na běžných 230 V. Není tedy pravdou, že indukce je jen pro ty, kdo bydlí v novém, nebo že je potřeba nejprve předělat celou elektroinstalaci včetně hlavního jističe, například ve starších bytech nebo domech.

Neuvěřitelně snadná údržba

Indukční varné desky Whirpool mají speciální patentovaný povrch iXelium, který je opatřen nanotechnologickou úpravou proti škrábancům, účinkům chemikálií a nečistotám. Snadno se čistí a pomáhá uchovat dlouhodobý lesk, takže i při pravidelném používání vypadá varná deska pořád jako nová. K tomu, aby byla i po vaření čistá, vám stačí měkký hadřík a teplá voda, případně speciální škrabka na sklokeramické povrchy. 

Akce Cash Back až do výše 3 000 Kč!

Za nákup vybraných produktů Whirlpool v době od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020, například setů indukčních varných desek a trub, ale i jednotlivých vybraných spotřebičů, získají zákazníci zpět až 3 000 Kč. Více informací zde.

Úvodní foto: archiv Whirpool

Apetit magazín

Kdo je to someliér, co umí a s čím poradí?
  • Lidé a jídlo

Kdo je to someliér, co umí a s čím poradí?

Someliér (nebo také sommeliér) vám v restauraci servíruje ideální víno k jídlu, které máte před sebou, a nejen to. Čím více budete o roli someliéra vědět, tím lépe budete moci plně využít jeho znalostí a zkušeností, až budete příště...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč