0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak vybrat tu správnou kuchařku pod stromeček

Jak vybrat tu správnou kuchařku pod stromeček
sdílet:
Na Štědrý den zvednete těžký balíček pečlivě rozbalený v papíru a už se těšíte, s téměř nábožnou úctou ho rozbalíte a v něm se skrývá... Kuchařka! Po obrovské radosti následuje nadšené listování a zakládání receptů, které zkrátka musíte zkusit. Také to znáte? Pokud sami milujete vaření a pečení stejně jako my v redakci Apetitu nebo máte ve svém okolí někoho, pro nějž je čas strávený v kuchyni odměnou a relaxem, věříme, že kuchařka bude ten pravý dárek. Jak ale vybrat tu správnou? Zkusíme vám poradit, po jaké edici našich kuchařek se v knihkupectví podívat. A nebo můžete kuchařku objednat jednoduše on-line!

Pro milovníky poctivé kuchyně – edice Apetit

Edicí Apetit to všechno začalo. Letos čítá už úctyhodných 33 kuchařek, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už se chcete naučit upéct ty nejlepší koláče nebo uvařit sytou a výživnou polévku, proniknout do tajů dokonalé úpravy masa, zařadit do svého jídelníčku více luštěnin nebo rozšířit repertoár rychlých večeří či víkendových snídaní, díky našim kuchařkám to zvládete snadno a bez zádrhelů. Věříme, že vám Ježíšek vybere tu pravou!

Součástí edice je i Můj zápisník receptů, do kterého je možné zapisovat vlastní recepty, lepit fotky a psát poznámky. 

Všechny kuchařky z edice Apetit si můžete prohlédnout ZDE.

Pro začínající kuchaře (a nejen pro ně) – edice The Best of Apetit

Máte ve svém okolí někoho, kdo se v kuchyni teprve otrkává a hledá recepty, které budou opravdu fungovat? V Apetitu jste na správné adrese. Knihy z edice The Best of Apetit obsahují soubor těch nejlepších receptů, které jsme za ta léta v redakční kuchyni uvařili a vyladili. Můžete si být jistí, že nešlápnete vedle. Zvolit můžete ze 4 kuchařek – základní, ve které najdete recepty od předkrmů po dezerty, sladké, těstovinové a česko-slovenské, která obsahuje to nejlepší z naší společné gastronomické historie. Do knihovničky začínajícího kuchaře jako dělané!

Prohlédněte si všechny knihy z edice The Best of Apetit ZDE.

Pro náruživé gastronomické cestovatele – edice Apetit na cestách 

Chcete obdarovat člověka, který ze všeho nejraději cestuje a objevuje nové země prostřednictvím chutí? Dopřejte mu jednu z 9 kuchařek z edice Apetit na cestách. Vyslat ho můžete obdivovat kulinární krásy a klenoty gastronomie celého Starého kontinentu, Francie, Itálie, Řecka, Asie, USA, Jižní Ameriky, ale i staré dobré rodné hroudy, tedy Čech a Moravy. 

Všechny kuchařky z edice Apetit na cestách najdete ZDE.

Pro ty, kteří chtějí vždy vařit sezonně – edice Apetit sezona

Zatímco pro naše babičky to byla nutnost, my se přírodní cyklus ctít teprve zvolna znovu učíme. Kuchařky Edice Apetit tento přirozený koloběh roku zcela respektují. Jaro, Léto, Podzim a Zima by v knihovně neměly chybět nikomu, kdo rád vaří sezonně a lokálně. V našem on-line obchodě obchod.apetitonline.cz najdete i výhodnou kolekci všech 4 kuchařek za skvělou cenu.

Všechny knihy z edice Apetit sezona si prohlédněte ZDE.

Pro fanoušky – edice Apetit osobnosti

Fandili jste šéfredaktorce Lucce Kubrové, když se účastnila klání o titul MasterChef, nebo jste se na Apetit pikniku zamilovali do zmrzlin Katky Kočičkové? Pak by vám doma rozhodně neměly chybět jejich kuchařky. Luccčina prvotina Připraveno do 30 minut vás okouzlí pokrmy, jejichž přípravou strávíte minimum času, zato si na nich maximálně pochutnáte, zatímco Katčina kuchařka – příznačně nazvaná Zmrzliny – vás zasvětí do tajů přípravy zmrzlin, sorbetů a dalších lahůdek z mrazáku.

Obě kuchařky z edice The Best of Apetit si můžete prohlédnout ZDE.

Související články

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...
AD
Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy
  • Nakupujeme

Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy

Díky vyspělým technologiím, kterými jsou televize LG doslova našlapané, se otevírá celá škála nových možností na sledování obsahu a také hraní her. Nejzásadnější je zde technologie samotného zobrazení obrazu OLED. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč