Jarní dny Marianne pokračují v kamenných obchodech

Jarní dny Marianne pokračují v kamenných obchodech
sdílet:
Druhá vlna jarních Dnů Marianne startuje už 14. května!

Během dubnového víkendu jsme si užili výhodné nákupy v e-shopech. Slíbili jsme, že kupony do kamenných prodejen ale nepřijdou nazmar a vy je budete moci využít během druhé vlny jarních Dnů Marianne. A náš slib plníme! Od 14.–16. května můžete nakupovat v obchodech se slevou až 50 %.

V první řadě vás ale chceme poprosit, abyste v rámci nákupů dodržovali všechna bezpečnostní opatření. Situace okolo koronaviru se pomalu zlepšuje a my všichni jistě chceme, aby to tak zůstalo. Proto vás žádáme, abyste byli ohleduplní, dodržovali rozestupy a neshlukovali se ve velkých frontách. Děkujeme.

Pokud nemáte papírové kupony z knížky, která byla u dubnových vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení, můžete si je stáhnout v mobilní aplikaci Dny Marianne nebo si časopisy objednat on-line až domů do schránky. Doručení garantujeme u objednávek uskutečněných do 10. května. Objednávat můžete zde.

Dubnová Marianne Dubnové Marianne bydleníMobilní aplikace Dny Marianne

Dárky v Marianne Lounges

Tentokrát se otevřou i Marianne Lounges, kam si můžete chodit pro dárky za nákupy a oblíbenou tašku Dny Marianne. Půjdou zde uplatnit i účtenky za nákupy v rámci Dnů Marianne se zapojených e-shopů z dubnového termínu.

Marianne Lounge najdete na osmi místech:

  • NC Palladium, Praha
  • Westfield Chodov, Praha
  • Centrum Černý Most, Praha
  • Metropole Zličín, Praha
  • OC Olympia Plzeň
  • NC Královo Pole
  • Forum Nová Karolina, Ostrava
  • IGY Centrum, České Budějovice
     

A jaké na vás čekají dárky? Ty vám představí šéfredaktorka Marianne Monika Mudranincová ve videu.

Slevy budou platit ve všech zapojených kamenných obchodech, bohužel s výjimkou nabídek Vichy, Cerave, La Roche, Rossmann a Rossmann – Maybelline. Kompletní seznam slev naleznete v mobilní aplikaci Dny Marianne a na dny.marianne.cz/cs/vouchers.

Obchod Apetit