0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jarní menu při svíčkách

Jarní menu při svíčkách
sdílet:
Michelinská restaurace Allegro podpoří večeří při svíčkách projekt Hodina Země. Při této příležitosti představí hostům nové jarní pokrmy připravené Andreou Accordim, jako jsou sicilské krevety, fettuccine s artyčoky a zeleným hráškem a parmazánem, domácí cannelloni plněné cuketou a humrem a další.

Dnes se Four Seasons Hotel Prague připojí ke svým 46 sesterským hotelům a vytvoří řetězec večeří při svíčkách, které ‚oběhnou‘ celou planetu na podporu Hodiny Země 2010. Od března 2008 Four Seasons Hotel opakuje večeře při svíčkách každou první sobotu v měsíci.

Hodina pro Zemi

Hodina Země se koná v sobotu 27. března ve 20.30 hodin a vyzývá jednotlivce, společnosti a komunity po celém světe k podpoře. Tato iniciativa fondu World Wildlife Fund vznikla v Austrálii v roce 2007 a letos již pokrývá 4000 měst v 88 zemích. 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit