0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jíst na gauči povoleno: 3 podzimní televizní show

Jíst na gauči povoleno: 3 podzimní televizní show
sdílet:
Uvařte si horký čaj, zachumlejte se do deky a užijte si vaření z obrazovky.

Karolína, domácí kuchařka

Domácí je nejlepší. Karolína Kamberská, matka tří dětí a redaktorka časopisu Marianne, vaří zdravě a chutně ze sezonních surovin, které nezatíží rodinný rozpočet. Představí vám svá oblíbená jídla i spoustu fíglů, díky kterým vás bude vaření opravdu bavit. A klidně každý den. Domácí jídlo s Karolínou si můžete vychutnat každou sobotu v 18.10 na Primě.

Herbář

Svůj pořad na podzim obnovily Kateřina Winterová a Linda Rybová. Ve své 100% přírodní show se opět zaměřují na zdravý životní styl. Ukážou vám, jak zpracovat bylinky i méně známé druhy zeleniny a jak si jídlo vychutnat. Hravě a zdravě. Vysílá Česká televize každý nedělní podvečer v 18.25.

Jídlo s. r. o.

Podívejte se, co vlastně jíte. Udatný Roman Vaněk volně navazuje na svůj první pořad Jídlo na talíři a provede vás výrobou nejobvyklejších produktů v České republice. Možná zjistíte, že to není zas taková hrůza, možná se do některých ‚dobrot‘ už znovu nazakousnete. Všechny epizody najdete na Stream.cz.

Autor: jana.koprivova

Apetit magazín

Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit