Kam dnes na výlet? Na Kozí farmu do Ratibořic

sdílet:
Hledáte inspiraci pro sobotní rodinný výlet? Prožijte dnes se svými dětmi netradiční den na Kozí farmě Dvůr Ratibořice. Čeká na ně originální zábava a stanou se z nich na jedno odpoledne malí farmáři.

Zábava pro malé farmáře


Farmářské slavnosti, které se konají dnes v sobotu 2. dubna od 10 do 15 hodin na Kozí farmě v Ratibořicích, jsou první z řady farmářských akcí, které postupně budou probíhat na různých místech České republiky.

V Ratibořicích je pro děti tuto sobotu připraven bohatý zábavný program. Vytvoří si velikonoční dekorace, zasadí kytku a připraví dárek pro maminku. Budou si moci osahat ovčí vlnu a vyrobit si z ní ovečku. Pro neposedy, které ruční práce omrzí, je připravena zábava akčnější – například tancování zumby či bubnování. A na malé objevitele čeká farmářská stezka, díky které poznají, jak probíhá den farmáře.

Více o projektu farmářských slavností najdete na www.farmarskeslavnosti.cz.

Kozí sýry z Ratibořic


Během sobotních farmářských slavností si můžete zakoupit také produkty Kozí farmy Dvůr Ratibořice, které poznáte podle modrobílého obalu s ilustrací kozy. Veškeré výrobky jsou vyráběny z mléka koz ekologicky chovaných v Ratibořicích. Kozí farma nabízí čerstvé sýry (pomazánkové, dezertní, žervé…), mléko i jogurty s ovocnou příchutí nebo bílé. Více informací na www.kozimleko.cz.

Připravila Lenka Kopřivová

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit