Kam o víkendu? Na pivo!

sdílet:
To, že má pivo blahodárné účinky na naše zdraví i mysl, potvrdili i vědci. Proto byste si neměli nechat ujít pivní akce, se kterými se tento víkend roztrhl pytel.

1. Užívejte si jako v Postřižinách


To je motto Středočeských pivních slavností, které se na letišti Velká Dobrá u Kladna konají již potřetí. Na své si přijdou milovníci pivního moku při ochutnávce piva ze 13 pivovarů, jako jsou Krušovice, Herold, Bakalář nebo Kozel. O hudební zážitek nezůstanou ochuzeni ani hudební fandové a na slavnostech se mohou těšit na kapely Mandrage, Horkýže Slíže, Děda Mládek Illegal Band a mnohé další. Ochutnávku piva a dobrou zábavu si nenechte ujít v pátek 27. dubna od 16 hodin a v sobotu 28. dubna od 11 hodin.

2. Kocouří kouř nejen pro kočku


Ještě než v pivovaru Kocour ve Varndsdorfu oslaví pálení čarodějnic, připravili pro své fanoušky přehlídku nakuřovaných piv. Kouřit se ale bude i z udíren a grilů, a proto si návštěvníci budou moci pochutnat na uzených rybách, grilovaném masu od řeznických mistrů a voňavých sýrech. Akce Kocouří kouř se koná v sobotu 28. dubna 2012. Více informací najdete na www.pivovar-kocour.cz

3. Chodovar Cup


Oslavit zahájení pivní sezony nemusíte jen s pivním mokem, ale i s koktejlem namíchaným přímo od profesionálních barmanů. V sobotu 28. dubna 2012 se v Chodové Plané u Plzně koná již tradiční barmanská soutěž Chodovar Cup, spojená se slavnostním naražením prvního sudu letošní sezony. Návštěvníci budou moci podpořit závodníky při štafetovém běhu s dubovým pivním sudem z Bavorska do Chodovaru, účastnit se průvodu gastronomů a lázeňských hostů Chodovou Planou nebo ochutnat Chodovar Radler – novinku letošního léta. Informace naleznete na www.chodovar.cz.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit