0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kočičí rituály

AD
kočka
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Kočky milují rituály. Každý chovatel kočky může potvrdit, že má se svou kočkou vytvořenou řadu signálů, na které kočka reaguje s nadšením, ochotně a ráda. Kapsičky jsou vynikajícím nástrojem k vytváření těchto rituálů, které upevňují vztah člověka a jeho kočky. 

Kapsička je možnost, jak do života kočky přinést řád a pravidelnost, kterou kočky potřebují ke spokojenému životu.

Společné rituály kočky a člověka začínají hned na začátku dne. Kočky jsou na pravidelný režim zvyklé a umějí si o „to své“ i říci. Ranní kapsička je vynikající příležitostí jak dát kočce najevo, že vše je v pořádku a běh světa je zachován. Mnoho koček s prvním ranním jídlem čeká, až dostanou, spolu s pohlazením, i svoji oblíbenou kapsičku. Tento pravidelný ranní rituál je velmi důležitý i pro člověka, který si tak uvědomí svoji zodpovědnost za čtyřnohé členy své rodiny.

A je tu další ráno s mojí rodinou. Nejdřív se musím řádně protáhnout a pak vzhůru do práce!

kočka

Všichni ještě spí, ale já musím dát pozor, aby nezaspali. Ti velcí už by měli každou chvíli vstávat! Raději je dojdu zkontrolovat, čas snídaně se totiž blíží. Potichounku se připlížím k posteli a pak hop na spáče pod peřinou. Trochu jim namasíruju záda, a pokud je to stejně ještě neprobudí, do akce jde čumáček, pusa na tvář a hlavně na vrnění se nikdy nesmí zapomenout.

kočka

Konečně jsou vzhůru! Potřebovala bych trochu podrbat za ouškem. Na velké mazlení ale není čas. Společně se vydáme za ranní hygienou do koupelny. Musím na ně neustále dohlížet, hlavně aby se moc nezdržovali a začali chystat jídlo.

kočka

V kuchyni už to voní. Ale kde je ta nejlepší vůně, kterou si kočka může po ránu přát?! Vždyť oni vědí, co mám na mysli. Je to schované tady v té skříni. No tak, přece vám to nemusím připomínat.

kočka

Pravidelný čas a podmínky krmení zajistí vaší kočce bezpečné a harmonické prostředí a krmící rituály vám pomohou upevnit váš vzájemný vztah.

Všichni už si dávají do nosu a já se konečně taky dočkala. Včera hovězí, dneska losos a pstruh, co dostanu zítra? Takovou dobrotu si nechám líbit, a ta šťávička!

Výběr chutí plně lahodných masových kapsiček respektuje přirozené preference koček. Ať už vyberete jakoukoliv příchuť, gurmánský zážitek pro vašeho mazlíčka je zaručen. Proto když si chce kočka zamlsat, už ví, po čem si mňouknout. Chovatelé jsou zase spokojení, protože masové kapsičky Brit Premium podporují nejen skvělý vzhled, ale i pevné zdraví. Díky unikátní šetrné metodě vaření v páře je zachována originální vůně i chuť masa. A chuť masových kousků podporuje i delikátní šťáva, která tělu kočky navíc dodá potřebné tekutiny.

kočka

Tak honem, už musíte všichni jít a já si můžu konečně v klidu odpočinout. Jenom doufám, že mi nezapomněli do mističky nasypat i ty voňavé granulky na zbytek dne, abych měla dost energie na večerní mazlení.

Během dne kočka střídá odpočinek a aktivitu. V době vaší nepřítomnosti ocení misku plnou lahodného a výživného kompletního krmiva. Přirozená kořist kočky v přírodě je vždy čerstvá. Proto i doma kočky preferují krmiva, která vypadají čerstvě a hezky voní. Granule by v misce neměly být příliš dlouhou dobu. Jejich množství by mělo být takové, aby ho kočka stihla sníst za jeden den.

kočka

Lahodná výživa pro lepší život vaší kočky

Moderní krmivo pro kočky nepřináší pouze výživu, ale podílí se i na celkovém upevňování zdraví kočky, na zlepšování kvality jejího života. Na základě těchto požadavků Brit vyvinul, pod značkou Brit Premium, novou řadu krmiv pro kočky Cat's Life. Krmiva obsahují masové omáčky a jsou proto pro kočky velmi přitažlivá, vyhovují všem kočičím gurmánům. Jejich základem je vysoký podíl různých druhů masa. Je to maso kuřecí, maso z lososa, jehněčí a krůtí maso.

Ve všech těchto krmivech jsou obsaženy mannan- a frukto-oligo sacharidy, což jsou látky, které příznivě působí na zdraví trávicího traktu a posilují imunitu. Zdraví kůže je zlepšováno obsahem lososového oleje a účinných antioxidantů. Část z nich pochází i z bylin, které jsou v těchto krmivech obsaženy. Na celkové zdraví kočky působí pampeliška, rostlina, široce využívaná v lidovém léčitelství jako účinný prostředek proti nejrůznějším zánětům v těle, od dásní, přes kůži až po trávicí trakt.

Varianty příchutí granulí a kapsiček, které respektují přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva obsažená v kapsičkách podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Zatímco kompletní, granulovaná krmiva jsou pro kočky především zdrojem všech živin a dalších látek, nezbytných pro jejich zdraví, vlhká krmiva kromě toho přinášejí hlavně potěšení.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Kakao v kuchyni: Víme, jak vybrat to nejlepší
  • Suroviny

Kakao v kuchyni: Víme, jak vybrat to nejlepší

Když se před pěti sty lety  španělský dobyvatel Hernán Cortés vracel ze střední Ameriky, jedněmi z prvních suvenýrů, které s sebou do Evropy přivezl, byly kakaové boby. Jejich využití odkoukal od Aztéků. Ti kakao zpracovávali na...
Jak vybrat nejlepší olivový olej a co s ním podniknout
  • Tipy a triky

Jak vybrat nejlepší olivový olej a co s ním podniknout

Olivovému oleji se připisují skvělé účinky jako dlouhověkost a zdraví. Je nedílnou součástí středomořské stravy, oblíbený je však po celém světě. Jaký typ olivového oleje si pořídit na salát, s kterým vařit a co znamenají názvy na etiketách...
5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč