0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kvalitní hovězí maso pro všechny, kteří si rádi pochutnají

AD
hovezi maso
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:
Komerční článek - Máte rádi maso? Baví vás zkoušet nové recepty? Přemýšlíte, co připravit k večeři pro svého manžela, přítelkyni nebo pro celou rodinu? Máme pro vás tip na výjimečné maso, na kterém si pochutnáte a bude se vám s ním krásně pracovat.
Propagace značky Maso Planá Premium.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Představujeme vám novinku, speciálně balené hovězí maso, které naleznete pod značkou Maso Planá Premium. Jedná se o výjimečné a šťavnaté porce masa, kterým balení umožňuje dále dozrávat.

SteakJiž naši předkové věděli, že hovězí maso je nejlepší vyzrálé. Moderní balení tzv. darfresh umožňuje díky vakuovému prostředí, které je v balíčku rovnoměrně rozloženo, masu dále dozrávat, čímž se stává šťavnatějším a chutnějším. Balí se tak, že vrchní fólie dokonale a naprosto těsně obalí výrobek a vytvoří tzv. efekt druhé kůže.

Díky procesu zrání vzniká v mase kyselina mléčná, která narušuje bílkovinná vlákna, zjemňuje je a zároveň brání namnožení mikroorganismů. Vyzrálé maso je křehké, šťavnaté a dostatečně měkké. Úprava takového masa netrvá dlouho, středně propečený steak vyžaduje 3 minuty z každé strany.

roštenáŘada Premium v balení darfresh obsahuje produkty hovězí roštěná a hovězí svíčková, které můžete použít na steaky nebo v případě svíčkové i na výborný tatarský biftek. Nové balení je snadno otevíratelné a uchovává přirozenou chuť a aroma masa a také udržuje celistvost výrobku.

Vyberte si a ochutnejte! Můžete se inspirovat také na webové stránce www.masoplana.cz, kde také najdete spoustu zajímavých informací o mase a jeho použití, tipy, jak maso nakupovat nebo jaké koření používat.

Maso Planá

Přejeme dobrou chuť!
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit