0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kvalitní hovězí maso pro všechny, kteří si rádi pochutnají

AD
hovezi maso
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:
Komerční článek - Máte rádi maso? Baví vás zkoušet nové recepty? Přemýšlíte, co připravit k večeři pro svého manžela, přítelkyni nebo pro celou rodinu? Máme pro vás tip na výjimečné maso, na kterém si pochutnáte a bude se vám s ním krásně pracovat.
Propagace značky Maso Planá Premium.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Představujeme vám novinku, speciálně balené hovězí maso, které naleznete pod značkou Maso Planá Premium. Jedná se o výjimečné a šťavnaté porce masa, kterým balení umožňuje dále dozrávat.

SteakJiž naši předkové věděli, že hovězí maso je nejlepší vyzrálé. Moderní balení tzv. darfresh umožňuje díky vakuovému prostředí, které je v balíčku rovnoměrně rozloženo, masu dále dozrávat, čímž se stává šťavnatějším a chutnějším. Balí se tak, že vrchní fólie dokonale a naprosto těsně obalí výrobek a vytvoří tzv. efekt druhé kůže.

Díky procesu zrání vzniká v mase kyselina mléčná, která narušuje bílkovinná vlákna, zjemňuje je a zároveň brání namnožení mikroorganismů. Vyzrálé maso je křehké, šťavnaté a dostatečně měkké. Úprava takového masa netrvá dlouho, středně propečený steak vyžaduje 3 minuty z každé strany.

roštenáŘada Premium v balení darfresh obsahuje produkty hovězí roštěná a hovězí svíčková, které můžete použít na steaky nebo v případě svíčkové i na výborný tatarský biftek. Nové balení je snadno otevíratelné a uchovává přirozenou chuť a aroma masa a také udržuje celistvost výrobku.

Vyberte si a ochutnejte! Můžete se inspirovat také na webové stránce www.masoplana.cz, kde také najdete spoustu zajímavých informací o mase a jeho použití, tipy, jak maso nakupovat nebo jaké koření používat.

Maso Planá

Přejeme dobrou chuť!
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč