0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno
sdílet:
Komerční článek - Léto už je na dohled a vy přemýšlíte, kam se v Čechách vydat na dovolenou? Zkuste Lipno. Nechte se zlákat jihem Čech a vyrazte k ‚českému moři‘ do největšího rekreačního parku v České republice Landal Marina Lipno. Ať už preferujete aktivní dovolenou, nebo byste si rádi užili rodinnou dovolenou s dětmi, dovolená na Lipně bude tou správnou volbou.

I toto léto má Lipno v nabídce mnoho zajímavých akcí – jak sportovních, tak i kulturních. Prázdniny zahájí mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná, kde návštěvníky čekají představení nového cirkusu, dětská divadelní představení, dětské pohádky a výtvarné aktivity. Začátek prázdnin bude již potřetí také spojen s velkolepou adrenalinovou show Agang Summer X Fest Tour, která se koná 5. 7. opět v Landal Marina Lipno.

Landal Marina Lipno je komplex 306 komfortně vybavených apartmá, která jsou uceleně umístěna kolem břehu Lipenského jezera a nabízejí ubytování přímo v centru dění. K dispozici jsou různé typy apartmá, takže ať přijedete jen s partnerem, nebo s celou rodinou, určitě si vyberete.

Předností tohoto rekreačního parku je jeho umístění. Přímo v parku se můžete napojit na Jezerní in-line stezku, která byla v letošním roce prodloužena na celých 21 kilometrů. Stezka vede podél jezera přes Přední Výtoň až do Frýdavy, kde funguje přívoz do Frymburku. V kouzelném městečku Frymburk je možné posilnit se po sportovním výkonu v jedné z místních restaurací a poté se vydat zpět do pohodlí svého apartmá. Výhodou stezky je její profil, který je vhodný jak pro náruživé sportovce, tak i pro maminky s kočárkem.

Okolí Landal Marina Lipno vybízí k cyklistickým výletům na desítkách kilometrů tras různé náročnosti. Půjčovna přímo v parku ušetří mnoho starostí se sportovním vybavením, záleží pak jen na náladě a chuti, zda budete chtít objevovat skrytá zákoutí jezera z plachetnice, nebo uspořádat rodinný závod na skákacích botách. Doma nemusí zůstat ani babička s dědou, procházka s nordic walking holemi či projížďka na elektrokole není žádný problém. A pro hosty parku možnost využití dětského koutku zdarma. Přijeďte si i vy užít příjemnou dovolenou na Lipno.

Landal Marina Lipno, to je rodinná dovolená na Lipně. www.landal.cz

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...
AD
Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy
  • Nakupujeme

Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy

Díky vyspělým technologiím, kterými jsou televize LG doslova našlapané, se otevírá celá škála nových možností na sledování obsahu a také hraní her. Nejzásadnější je zde technologie samotného zobrazení obrazu OLED. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč