Máme pro vás praktický adventní kalendář

Máme pro vás praktický adventní kalendář
sdílet:
O Vánocích toho musíme stihnout opravdu hodně, abyste na nic nezapomněli a měli vše pod kontrolou, sestavili jsme pro vás praktický kalendář. Budete tak mít přehled, kdy máte péct cukroví, kdy vyrazit pro kapříka a kdy začít chystat štědrovečerní hostinu. Kalendář se vám zobrazí po kliknutí na banner umístěný v levém sloupci stránky.

Vánoční přípravy jsme vám v kalendáři rozepsali do jednotlivých dnů. Můžete si jej klidně vytisknout a připevnit třeba na lednici. Každý den tak uvidíte, co by bylo dobré udělat, abyste toho najednou před Štědrým dnem neměli moc.

V kalendáři najdete i spoustu tipů na nejrůznější dobroty – cukroví, vánočku, štólu, rybí polévky, kubu, bramborový salát. Nezapomněli jsme ani na blížící se konec roku, a tak jsme do kalendáře zařadili i tipy na jedlé dárky a silvestrovské pohoštění.

S naším kalendářem tak hravě zvládnete zorganizovat Vánoce i oslavy nového roku, aniž byste přišli o nervy. Jedinou chvílí, kdy se vám zrychlí tep, tak bude rozbalování dárků pod stromečkem.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit