0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Michlovského biovíno vyhrálo Grand Prix Vinex

Michlovského biovíno vyhrálo Grand Prix Vinex
sdílet:
Na sedmnáctém ročníku mezinárodní soutěže vín Grand Prix Vinex 2010 zvítězilo víno Hibernal bio, pozdní sběr 2008, od společnosti Vinselekt Michlovský.

Vinselekt Michlovský patří k nejúspěšnějším účastníkům soutěže. Poprvé získal titul v roce 2006. Letos si může připsat také cenu za nejlepší kolekci vín od jednoho výrobce.

Letos se soutěže zúčastnilo 373 vzorků, což je o čtyři více než loni a celkově druhá největší účast v historii soutěže. Deset procent vzorků bylo ze zahraničí. Soutěž Grand Prix Vinex tradičně doplňuje mezinárodní vinařský veletrh Vinex 2010. Ten letos probíhá od 2. do 5. března na brněnském výstavišti.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit