Mňam, známe kulináře Apetit pikniku!

sdílet:
Gurmánský popcorn, raw food, škvarkové placky, slané cupcakes, domácí karamelky – letošní Apetit piknik bude opět plný překvapení. Těšíme se na vás již počtvrté!

Kulinářský trh časopisu Apetit startuje předposlední červnovou sobotu v parku na Karlínském náměstí. Letošní ročník bude větší než předchozí, protože na něm vyvrcholí oslavy 10. narozenin časopisu. Milovníky pikniků tak čeká ještě více stánků, prodejců a především kulinářů, amatérských nadšenců, kteří poprvé představí své dobroty široké veřejnosti. Na co se můžete těšit?

Na Apetit pikniku máte konečně šanci ochutnat naše oblíbené výrobce a prodejce, o kterých se můžete často dočíst na stránkách časopisu. Ať už jsou to burgery z Dishe, makronky od blogerky Lucie, koláče od Piece of Cake nebo suši od Sushiqueen – přesvědčte se sami, zda jsme o jejich kvalitě nelhali.

Z řad odvážných čtenářů Apetitu jsme vybrali ty, kteří podle nás mají šanci stát se novými kulinářskými hvězdami a navázat na úspěch svých předchůdců, které jsme pro piknik objevili v minulých ročnících akce. Prodávat budou na směny v průběhu celého dne, a tak se můžete těšit na neustálý přísun dobrot a zajímavých pochoutek. Seznam všech kulinářů najdete tady.

Sledujte nás na www.apetitonline.cz/piknik nebo na Facebooku, kde najdete vždy čerstvou dávku informací.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit