Multifunkční parní trouby Electrolux si přípravu samy ohlídají

sdílet:
Nové intuitivní trouby Electrolux pracují v souladu s kuchařem, a stávají se tak jeho plnohodnotným pomocníkem. Umožní vařit, péct, grilovat nebo připravovat jídlo v páře či metodou sous-vide pokaždé s profesionálním výsledkem. Stačí jen nastavit teplotu, a funkce Steamify® sama zvolí ten správný stupeň páry za vás.

Chytré domácí přístroje, které si samy dokážou zvolit program podle předem zadaných parametrů a které je navíc možné ovládat pomocí mobilního telefonu i na dálku, už nejsou hudbou budoucnosti. Právě naopak, revoluce v kuchyni se děje právě teď. Vaření i pečení je tak čím dál snazší a výsledek pokaždé dokonalý.

Na páru je spolehnutí

Multifunkční parní trouby s funkcí Steamify® si přípravu samy ohlídají. Stačí zvolit teplotu, na kterou jste zvyklí, a váš osobní asistent Steamify® automaticky nastaví množství páry pro ten nejdokonalejší výsledek. Díky správnému množství páry bude váš pokrm zdravější a chutnější.

Funkcí Steamify® disponují modely multifunkčních parních trub KOAAS31WX a KOAAS31WT.

Trouba na dálkové ovládání

Multifunkční parní troubu 900 CookView® je možné připojit k Wi-Fi a prostřednictvím vnitřní kamery sledovat, co se děje uvnitř. Můžete si také stáhnout aplikaci My Electrolux Kitchen do svého chytrého telefonu a měnit nastavení trouby dle potřeby, i když nejste právě v kuchyni. Stačí poslat parní troubě recept s kompletním nastavením a nechat ji, aby dohlédla na celou přípravu. Fotky přímo z trouby lze ihned sdílet na sociálních sítích.

Více informací najdete na webových stránkách  nebo na facebooku.

 

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit