Na cookig show do divadla

Na cookig show do divadla
sdílet:
Udělejte si v úterý 27. března čas a pojďte do divadla. Projekt LiStOVáNí vám tu představí zajímavou kuchařku U nás v Evropě. Bude se hrát, bude se smát, a hlavně se bude i vařit!

Projekt LiStOVáNí je cyklus scénických čtení, který každý měsíc představuje zajímavé a aktuální knihy. Jde vždy přibližně o hodinové divadelní vystoupení, ve kterém je na obecenstvo přenášen děj knihy, jazyk autora a atmosféra dané literatury. Nejde o čtení oblíbených pasáží, ale o představení s rekvizitami, kostýmy, hudbou, začátkem a koncem.

„Za devět let fungování našeho LiStOVáNí už nám několikrát přistála hozená rukavice: ‚Vy už jste snad neudělali jenom kuchařku,‘“ směje se autor projektu Lukáš Hejlík. „Na úterní představení jsme nakonec na základě pořadu České televize vybrali knihu U nás v Evropě. Ta totiž představuje život v členských zemích Evropské unie, a my tak máme možnost poznat životní styl různých rodin. A také je to pro nás příležitost opravdu se vyřádit.“

V průběhu večera navštívíte země Evropské unie a seznámíte se s dvanácti evropskými tatínky. Budete mít navíc možnost vyhrát zajímavé ceny a po skončení také ochutnat dobroty, které se uvaří v rámci cooking show.

Doporučujeme využít předprodej vstupenek v divadle Minor nebo provést rezervaci na e-mailu rezervace@listovani.cz.

Připravila Darina Sieglová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit