0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Na Kulaťáku ochutnáte pštrosí paštiku a mrkvový dort

Na Kulaťáku ochutnáte pštrosí paštiku a mrkvový dort
sdílet:
Už jste se byli na vlastní oči přesvědčit o aktuální nabídce některého z farmářských trhů? Dejvický Kulaťák letos na jaře představuje kromě osvědčeného sortimentu také zajímavé novinky.

K obědu i ke kávě


Na farmářských trzích na Kulaťáku můžete nyní koupit frgále ze špaldové mouky, která oblíbenému sladkému pečivu přidává výživnost a lehce oříškovou chuť. V jiném stánku ochutnáte mrkvový dort. Pro jarní očistu organismu zvolte další z novinek – čerstvě lisované šťávy a bylinkové sirupy.

Pokud dáváte přednost chuťovkám z masa, ochutnejte pštrosí paštiku z farmy Studánka. Jaru sluší také mladé jehněčí maso. Kupte si ho chlazené a pomalu upečte na víně k nedělnímu obědu. Nebo volte úpravu na česneku – na Kulaťáku koupíte český z Buchlovic.

Nově na farmářských trzích na Kulaťáku najdete také stánek české pražírny Doubleshot, zahradnictví ze Šlapanic (macešky a sazenice salátu) a mnohé další.

Farmářské trhy se konají na Vítězném náměstí v pražských Dejvicích vždy v sobotu od 8 do 14 hodin. Více informací najdete na www.farmarske-trhy.cz.

 

 

Připravila Jana Kopřivová

 

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit