Na Kulaťáku ochutnáte pštrosí paštiku a mrkvový dort

sdílet:
Už jste se byli na vlastní oči přesvědčit o aktuální nabídce některého z farmářských trhů? Dejvický Kulaťák letos na jaře představuje kromě osvědčeného sortimentu také zajímavé novinky.

K obědu i ke kávě


Na farmářských trzích na Kulaťáku můžete nyní koupit frgále ze špaldové mouky, která oblíbenému sladkému pečivu přidává výživnost a lehce oříškovou chuť. V jiném stánku ochutnáte mrkvový dort. Pro jarní očistu organismu zvolte další z novinek – čerstvě lisované šťávy a bylinkové sirupy.

Pokud dáváte přednost chuťovkám z masa, ochutnejte pštrosí paštiku z farmy Studánka. Jaru sluší také mladé jehněčí maso. Kupte si ho chlazené a pomalu upečte na víně k nedělnímu obědu. Nebo volte úpravu na česneku – na Kulaťáku koupíte český z Buchlovic.

Nově na farmářských trzích na Kulaťáku najdete také stánek české pražírny Doubleshot, zahradnictví ze Šlapanic (macešky a sazenice salátu) a mnohé další.

Farmářské trhy se konají na Vítězném náměstí v pražských Dejvicích vždy v sobotu od 8 do 14 hodin. Více informací najdete na www.farmarske-trhy.cz.

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit