0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Na poslední chvíli: 3 akce, které si nenechte ujít

Na poslední chvíli: 3 akce, které si nenechte ujít
sdílet:
Láká vás krásné počasí ven? První červnový víkend je plný lahůdek, které vám zachutnají.

Festival del Gusto Italiano

Náměstí na Kampě v Praze hostí od 4. do 7. června první ročník festivalu s italskými specialitami. Představí se prodejci s tradičními pochoutkami z italských regionů. Caprese, ryby a mořské plody z grilu, krémové risotto v různých variantách, čerstvé těstoviny, variace uzenin a aromatických sýrů a k tomu víno a osvěžující prosecco. Mamma mia, to bude dobrota! 
Více na www.festivaldelgustoitaliano.cz

Raw fest

Festival živého, tepelně neupraveného jídla ovládne o víkendu 6. a 7. června pražský ostrov Štvanice. Uvidíte, jak se vaří bez vaření, a ochutnáte to nejlepší z jídelníčků předních raw restaurací. Osvěžující smoothies a exotické i domácí ovoce a zelenina vám zpestří oba víkendové dny.
Více na www.rawfest.cz

Mikulov Gourmet Festival

Malebný Mikulov si letos připomene napoleonské války. Pokud chcete ochutnat jídla inspirovaná kuchyní Francie, Rakouska-Uherska a Ruska, vyrazte o víkendu na jižní Moravu. Šéfkuchaři sázejí na čerstvé lokální suroviny, a vy tak můžete hodovat jako Napoleonovi vojáci po vyhrané bitvě u Slavkova. 
Více na www.mgfest.cz

Autor: jana.koprivova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit