Na Valentýna posnídejte v posteli

sdílet:
Nemusíte ani vystrčit nos do mrazivého počasí, abyste si dopřáli snídani do postele. Stačí si jen objednat a nechat si ji přivézt až ke dveřím bytu.

Objevili jsme pro vás snídani bez práce. Kávu za vás tentokrát uvaří někdo jiný. Stačí si jen vybrat podle chuti na www.snidanedopostele.cz. V nabídce je například snídaně pro těžká rána opilcova, dárková snídaně či snídaně pro dva. K jídlu můžete přiobjednat také kytici, noviny a víno. Pokud snídaně není pro vás, ale chcete ji darovat, přidejte vzkaz pro toho, komu snídani posíláte. Po zaplacení vám bude snídaně doručena až domů. Služba nyní funguje jen v Praze a Brně. V budoucnu byste si snídani do postele mohli objednat také v Ostravě, Liberci, Plzni či Bratislavě.

Valentýnská snídaně


Na Valentýna si můžete nechat domů přivézt snídani pro zamilované. Začněte 14. února se snídaňovým menu, které obsahuje rustikální bagetku s výběrem francouzských sýrů, čerstvou zeleninou, cherry rajčátky a biomáslem, freshmix, belgické pralinky, jahodové smoothie, termo hrnek s čajem nebo kávou a valentýnské překvapení. Objednávat můžete na www.snidanedopostele.cz.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit