0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Navrhněte nejhezčí ovocný model a získejte 30 000 Kč

Hamé Sweet Fashion
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Dokážete si představit šaty obsahující ananas,  pomeranč, banán nebo jiné tropické ovoce? Anebo oděv připomínající  jahodu, švestku, meruňku či jiné tuzemské sladké plody?  Pokud studujete, máte chuť a představivost, přihlaste se do 3. ročníku soutěže pro mladé módní návrháře Hamé Sweet Fashion.

 

Stačí navrhnout  oblečení, který obsahuje nebo připomíná ovoce.  Zkuste to a získáte super zkušenosti od špičkových návrhářů a designérů, nové kontakty a můžete vyhrát i zajímavé finanční odměny.

     

Soutěž Hamé Sweet Fashion je určena pro studenty oděvních a uměleckých škol v Česku i na Slovensku. Má dvě kategorie – středoškoláci a vysokoškoláci. Hlásit se můžete až do 16. srpna. Ti nejlepší, které vybere porota v čele se známou  oděvní designérkou Liběnou Rochovou, postoupí do velkého finále. To proběhne 4. listopadu v Praze a bude to velká módní show. 


marmeládaSoutěž vyhlašuje společnost Hamé, přední český producent kvalitních džemů s vysokým podílem ovoce, povidel a dalších výrobků z ovoce.

„Tato soutěž si již myslím díky předchozím ročníkům vydobyla slušné renomé. Proti loňskému roku jsme upravili pravidla – studenti nyní soutěží ve dvou kategoriích -  středoškolské a vysokoškolské. Mladí návrháři tak mají větší šanci na úspěch a je to férovější. Stále ale platí, že hledáme zejména osobitost a kreativitu. Ve finálové fázi soutěže samozřejmě důkladně posoudíme i  to, do jaké míry jsou studenti schopni svůj návrh vtělit do reálného oděvu, zpracovat materiály a svůj oděv patřičně prezentovat,“ přiblížila známá česká oděvní designérka Liběna Rochová, která předsedá porotě soutěže. 

Autoři nejkrásnějších oděvů v každé z kategorií získají odměnu 30 000 Kč, druzí v pořadí 15 000 Kč a třetí 5 000 Kč. 

 „Předchozí ročníky Hamé Sweet Fashion se povedly a já věřím, že letos bude soutěž ještě lepší. Naše firma se snaží být inovativní a otevřená vůči mladé generaci, chceme vytvářet prostor pro mladé talenty a podporovat jejich rozvoj a kreativitu, protože tu podporu potřebují a začínat je vždy těžké. Jsme rádi, že tak vlastně pomáháme startovat kariéry novým nadějným návrhářům,“ řekl Martin Štrupl, generální ředitel společnosti Hamé. 

Soutěž Hamé Sweet Fashion už dokázala objevit evidentní talenty. V prvním ročníku zvítězil „citrónový“ model studentky pražské ČVUT Mira Veselá, ten loňský zase ovládla Nikola Susová z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která vyrobila jahodovou „upíří“ kreakci.  

VIDEO: Podívej se, jak se ovocné modely promenovaly na loňském finále 

 

Průběh loňského ročníku soutěže
Sleduj www.sladkanerest.cz    
Při loňském finále vybírala nejhezčí ovocné oděvy i moderátorka TV NOVA Kristina Kloubková. 

Hamé Sweet Fashion

Hamé Sweet Fashion

Hamé Sweet Fashion

Apetit magazín

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná
  • Tipy a triky

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná

Jedno z jídel, které je nejlepší konzumovat ještě úplně horké, ideálně právě vytažené z trouby. Křupavé těsto, táhlý sýr, lahodná náplň. Milujeme ji a víme jak si skvělou pizzu připravit. Naučte se těsto, na které můžete skládat...
Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky
  • Tipy a triky

Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky

Bramborové hranolky zdravě? Vynechte fritézu a rozpalte troubu. V našem receptu používáme na pečení arašídový olej, který příjemně voní a chutná po burských oříšcích. Hojně ho využívá asijská kuchyně, protože snese velmi vysoké teploty, a...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč