0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nechce se vám vařit? Nechte si jídlo doručit až do bytu

Nechce se vám vařit? Nechte si jídlo doručit až do bytu
sdílet:
Připravili jsme seznam nejznámějších rozvážkových portálů na českém internetu, který vám napoví, kde si objednat oběd nebo večeři.

Po celé republice


Mimopražští jistě ocení stránky Delivery.cz, které jídla z celkem 70 restaurací rozváží i v Brně, Teplicích, Liberci, Ústí nad Labem a Karlových Varech. Plánují se brzy rozšířit i do Bratislavy. Kromě obědů a večeří si na stránkách můžete objednat i víno, květiny a další dárkové služby.

Věrnostní slevy


Jidloted.cz garantuje rychlý rozvoz přímo z restaurace k zákazníkovi domů. V rámci těchto stránek můžete restaurace po donášce sami ohodnotit. Stálí zákazníci, kteří často objednávají, jsou odměňováni slevami.

Garance vrácení peněz


Na Damejidlo.cz najdete kromě širokého výběru restaurací také nejznámější fastfoody. Kromě toho si můžete najít i blízké restaurace, u kterých nebudete platit rozvoz, nebo restaurace, které přijímají platbu stravenky nebo kartou. Portál je zajímavý tím, že zákazníkům dává garanci spokojenosti. Pokud s jídlem nebudete spokojeni, utracenou částku vám vrátí zpět.


S aplikacemi


Foodpanda.cz je designově nejpříjemnější. Brzy zákazníkům nabídne i tabletovou a mobilní aplikaci, takže si jídlo budete moci objednat i bez počítače. Na portálu najdete širokou škálu světových chutí, od asijské po českou či italskou.

Nespokojenost? Jídlo reklamujte


Pamatujte, že rozvážkové společnosti za kvalitu jídla nemohou. Pokud pokrm nevypadá tak, jak by měl, stěžujte si telefonicky u příslušné restaurace nebo na stránkách, kde jste si jídlo objednali. Některé z nich nabízejí náhradu v podobě načtení kreditu na příští objednávku. Kdykoli také můžete restauraci ohodnotit na několika recenzentních stránkách. Návod, jak si stěžovat, když vám jídlo nechutná, najdete v článku tady.

Připravila Nikita Rybová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit