Nemůžete najít vhodnou školku pro své dítě?

Nemůžete najít vhodnou školku pro své dítě?
sdílet:
Komerční článek - Stále nabízíme volná místa v nově otevřené Montessori mateřské škole v Praze-Vršovicích.

Propagace značky Kouzelné školy.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Naše mateřská škola se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách nedaleko náměstí Míru. S dětmi pracujeme podle principů metody Montessori, která jim umožňuje plně rozvinout svůj potenciál. Děti si samostatně pracují s přitažlivými Montessori pomůckami a učitel plní roli průvodce a pomocníka dítěte na jeho cestě za poznáním.

Slovo ředitelky Kouzelných škol
Kouzlo Montessori třídy jsem poprvé zažila při výměnném pobytu v Nizozemsku. Pamatuji si dodnes své první dojmy a myšlenky, které mi po vstupu do třídy probíhaly hlavou. Oslovilo mě neobvyklé ticho a soustředěné zaujetí dětí při práci. Dvě dívenky s ladností obtahovaly tvary písmen ze smirkového papíru. V pracovním koutku pomáhala paní učitelka při zatloukání hřebíků chlapečkovi, který se rozhodl vlastníma rukama vyrobit budku pro ptáky. Na druhé straně třídy ukazoval jeden z žáků mladšímu kamarádovi na názorném materiálu princip dělení čísel. Pomůcky, které děti při své práci používaly, byly přehledné, jednoduché a dokonale logické. Chtěla jsem si je hned také vyzkoušet.

V této harmonické třídě jsem nacházela přesně to, co mi v mém vlastním vzdělání chybělo. Co jsem od své školy očekávala. Možnost přijít si na věci sama, svou vlastní činností, svým vlastním tempem. Pracovat s pomůckami, které mi pomohou odhalit úžasnou logiku a smysluplné zákonitosti světa okolo mě. Prostředí, ve kterém mohu své zkušenosti předávat svým vrstevníkům, a tak budovat nová přátelství.

Jsem šťastná, že mohu dětem společně se svými kolegy v Kouzelných školách zprostředkovat prostředí, kde mohou být samy sebou, projevit svůj talent a sdílet jej se svými kamarády. Naplňuje mě vidět děti šťastné, aktivní, zvídavé a samostatné. Těším se společně s nimi na nové zážitky v nastávajícím školním roce.


Mgr. Lucie Urbancová
tel. 725 783 569
www.kouzelneskoly.cz


Kouzlíme pro vaše děti:

  • originální Montessori pomůcky, které podpoří jejich přirozenou zvídavost
  • možnost prozkoumat krásu anglického jazyka přirozeně v denních činnostech
  • individuální přístup kvalitních a zkušených učitelů
  • výlety za kulturou a inspirací přírody 

Kouzelne skolyKouzelne skolyKouzelne skolyKouzelne skoly


Navštivte nás. Rádi vás naší školou provedeme.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit