0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Netrapte se výběrem restaurace. Poradí vám mobilní Scuk

Netrapte se výběrem restaurace. Poradí vám mobilní Scuk
sdílet:
Také často váháte, kam zajít v neznámém městě na dobré jídlo? Teď už nemusíte. Stačí mít s sebou telefon s připojením na internet. Naťukejte m.scuk.cz, a okamžitě uvidíte nejbližší restaurace i cestu, jak se k nim dostat.
Mobilní Scuk nabízí katalog podniků, jejichž kvalitu ověřili nezávislí recenzenti. Pro využívání služby stačí do telefonu, který je připojený na internet, zadat m.scuk.cz. Mobilní Scuk si vás najde přímo v prohlížeči a doporučí podniky ve vašem okolí. Na vás potom je vybrat si podle hodnocení a vzdálenosti ten nejlepší.

Mobilní Scuk nabízí také další funkce. Zda je budete moci využít, však závisí na vašem mobilu. Nejvíce si mobilní Scuk užijí majitelé iPhonů a telefonů s operačním systémem Android.

Až vás jarní počasí vyláká na toulky za dobrým jídlem, vyzkoušejte mobilní Scuk i ve svém telefonu. Stačí si zapamatovat m.scuk.cz.

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit