Nová tajemná limitovaná edice Midnight Fragrance od Lolity Lempické je živá a výjimečná.

sdílet:
Komerční článek - V pořadí již sedmá edice ‚půlnoční vůně‘ v extravagantní černé barvě. Lolita Lempicka oslavuje kouzlo konce roku opravdovou ódou na eleganci a okouzlení.

ropagace značky Apro Delta.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Letošní edice je ještě neodolatelnější a intenzivněji oslňující. Odhaluje okázalou stranu přírody. Neodolatelně ženské ovoce pokušení se stane objektem všech vašich tužeb. Lesknoucí se temně černé jablko je zdobeno extravagantním šperkem: buketem černých břečťanových lístků. The Midnight Fragrance překypuje intimními a smyslnými tóny. Má znepokojující účinky na ty, kdo vdechnou její horkou a opojnou vůni. Velké srdce, symbol milenců, kombinovaný s lístky břečťanu a fialky, jemně naznačuje cestu, která vede k extázi smyslů. Je oslavou neodolatelnosti a úspěchu první vůně značky – The First Fragrance.

Pravidelná limitovaná edice se objevuje každý rok v novém hávu. Slibuje noci plné intenzivního pokušení.

Fatální zbraň svůdnosti pro odvážnou ženu. Letos ještě intenzivnější, více lékořicová a extrémnější než klasická First Fragrance. Bohatá a smělá vůně se štědrými podtóny prostě nemůže neudělat dojem. Každá žena, která si ji vybere, oslavuje svoji jedinečnost. Temná a tajuplná vůně nektaru byla stvořena pro ženy, které hoří vášní. Lékořicový květ vytváří rozkošnou, smyslnou a erotickou esenci, po níž zůstává na pleti tajemná stopa. Myrha dodává nektaru noblesu. Světlo irisu vůni zahřívá a ta je poté odlehčena jasmínem. Pryskyřice přidává kouzlo a hloubku, zatímco odvar z vanilky ji halí do nekonečné smyslnosti.


Složení vůně:


Hlava:
břečťan, anýz, myrha
Srdce: iris, fialka, jasmín, pralinka, višeň amarena
Základ: boby tonka, pižmo, vanilka, pryskyřice slzy Siamu
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit