0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nová vůně Cartier

Nová vůně Cartier
sdílet:
Komerční článek - Cartier je především tvůrcem vášně. Všechny jeho výtvory jsou dokonalé, smělé a plné emocí

Propagace značky Cartier.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Vášeň vás svádí jak v nádherných špercích nevídané hodnoty, tak i ve vůních tohoto slavného luxusního domu. Nová vůně Baiser Volé je proto vyjádřením lásky a vášně po francouzsku. Baiser volé znamená francouzsky "ukradený polibek". Je kontrastem mezi lehkostí polibku a odvahou ho ukrást. Vůně pro ženy, které milují květiny. Svěží, květinová a pudrová.Cartier je jedním z pěti luxusních domů na celém světě, který má vlastní parfémářku. Od roku 2005 je jí Mathilde Laurent, která vytvořila úžasnou Baiser Volé. Jejím krédem je výstřednost a jednoduchost. Stejně jako šperkaři domu Cartier, i ona postupuje při tvorbě vůně tímto způsobem: vybere nejkvalitnější ingredienci (diamant), postaví ji do centra výtvoru a ozdobí ji dalšími okouzlujícími složkami, které jí dají vyniknout. Zároveň hledná originální a neprobádané nóty, které pak činí vůně výjimečnými.

Baiser Volé je důkazem bohaté fantazie parfémářky. Jejím úkolem bylo najít centrální nótu vůně pro "klenotníka králů a krále klenotníků", jak Cartiera nazval anglický král Eduard VII. Vybrala proto královskou květinu, lilii, která je symbolem čistoty a znakem francouzských králů. Je vznešená a záhadná. Je to květina s opojnou aurou vášně, které muži podlehnou. Dá se říci, že Baiser Volé je stvořena především pro muže. Lilie se samožřejmě ve vůních objevuje často, nyní je ale interpretovaná zcela novým způsobem, protože Cartier je mistrem inovací.

Lilie je středobodem kompozice a na rozdíl od jiných parfémů je nyní poprvé použita celá od okvětních lístků až po stonek. Ucítíte práškovou smyslnost pestíku, vášeň okvětních lístků a svěžest čerstvě nařezaných listů.

Vášeň a jemnost je skvěle zakomponována do reklamního spotu, ve kterém září německá modelka Toni Garrn. Klip yl natáčen v legendárním Grand Palais v Paříži. Popisuje příběh čisté vášně v okamžiku, kdy se zastavil čas. Silný a nezapomenutelný okamžik odhaluje smyslnou ženskost, ze které naskakuje husí kůže: video Baiser Volé

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit