Novoroční brunch

sdílet:
Známé úsloví „jak na Nový rok, tak po celý rok“ není dobré ignorovat, obzvlášť pokud se jedná o jídlo. Vyrazte prvního ledna na novoroční brunch a ochutnejte delikatesy v některé z oblíbených českých restaurací. Přivítají vás i s dětmi.

Zinc (hotel Hilton Prague Old Town)


Pohrajte si na Nový rok s exotickými chutěmi Asie a vyrazte na brunch, na němž ochutnáte suši a sašimi, thajský salát ze skleněných nudlí a mořských plodů i tygří krevety ve sladkokyselé omáčce. Na sladkou notu zahrají kokosový crème brûlée či rýžová kaše s mangem. Příjemnou atmosféru doplní jazzová kapela. Vezměte s sebou i své ratolesti – na děti čeká interaktivní dětský koutek.
Info: www.hiltonpragueoldtown.com

Les Moules


Belgická restaurace v Praze vás – stejně jako po celý rok – potěší nabídkou čerstvých ústřic. Vychutnejte si je v prosté kombinaci s petrželkou, šalotkou, bílým vínem či francouzským šampaňským a dopřejte si luxusní labužnický start do nového roku. Místo obligátní sladké tečky si na závěr šňupněte čokolády s příchutí malin nebo zázvoru.
Info: www.lesmoules.cz

Bamboo (hotel Park Inn Ostrava)


Jste-li z Ostravy, vychutnejte si první den nového roku v restauraci Bamboo. Nabídne vám nejen zahraniční speciality, jako jsou crostini plněné švýcarským sýrem, losos pečený v grapefruitu či míchaný středomořský salát, ale i českou klasiku, která vás po probdělé noci postaví na nohy – hovězí vývar s játrovými knedlíčky.
Info: www.bamboorestaurant.cz

La Rotonde


Pod taktovkou šéfkuchaře Romana Pauluse nabídne pražská resturace nejen novoroční brunch, ale také oblíbený nedělní jazz brunch, který se v restauraci stal již tradicí. Jídlo se bude podávat formou bufetových stolů. Vzít s sebou můžete i děti.
Info: www.alcron.cz


Přečtěte si také:


Kam vyrazit na silvestrovskou oslavu
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit