0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Objevte v sobě šéfkuchaře!

Objevte v sobě šéfkuchaře!
sdílet:
Proč jen sledovat různé pořady o vaření, když tu nejlepší show můžete zažít ve vlastní kuchyni! Se šikovnými pomocníky v podobě prémiové řady spotřebičů W Collection od značky Whirlpool to je snadné.

Spotřebiče, které přemýšlejí za vás

Zdá se to jako sen? Ale kdeže. Novou řadu W9 jsme navrhli tak, aby dokázala odhadnout vaše potřeby a pomohla vám krok za krokem k jejich naplnění. Spotřebiče Whirlpool se v průběhu vašeho používání učí a přizpůsobují každému majiteli na míru. Hovoří s vámi společným jazykem. Budete si rozumět. A to jak technologicky, tak stylem. Uvědomujeme si, jak důležitá je řemeslná kvalita a preciznost zpracování každého detailu. Nadčasovost designu W Collection zapadne do kuchyně v každém stylu a společně vytvoří harmonický celek. Vestavné spotřebiče řady W9 jsou jednoduše kombinací minimalistického designu a pokročilých technologií. Navíc jsou navrženy tak, aby byly usazeny vedle sebe a společně vytvářely unikátní atmosféru, takže se ve své kuchyni budete cítit dobře každý den.

Šéfkuchařem každý den

Rozjeďte kulinářskou show s horkovzdušnou troubou W9 OM2 4MS2 H. Inteligentní technologie této trouby přemýšlejí za vás a šetří váš čas. Novinka z řady W Collection disponuje velkým barevným displejem pro ještě jednodušší a intuitivnější ovládání. Stačí si jen vybrat recept.

Zapojte všechny smysly. I ten šestý

Smysl navíc při pečení přijde vhod. Díky inteligentním senzorům má trouba celý proces přípravy jídla trvale pod kontrolou. Před začátkem pečení navolíte v nabídce trouby recept a necháte 6. smysl monitorovat proces pečení. Ten upraví čas i teplotu podle potřeby a automaticky vypne troubu, když je pečení ukončeno. K tomu napomáhá teplotní sonda snímající teplotu jídla ve 4 různých vrstvách.

Je to tak jednoduché: vyberete si, co chcete jíst, a o zbytek se postará 6. smysl. Trouba si navíc pamatuje vaše oblíbené programy a sama je přizpůsobuje vašemu užívání.

Mistrovské dílo technologů

Díky systému SoftClosing se dvířka dovírají zlehka a potichu, unikátní povrch iXelium zase ochrání povrch proti otiskům prstů. Lesklé povrchy byly pečlivě vyrobeny z materiálů usnadňujících čištění, a tak se šmouhy stanou minulostí.

Trouba Whirpool, foto: archiv firmy WhirpoolNedělní rodinné obědy bez stresu

Nemusíte se bát pozvat celou rodinu na nedělní oběd. Nejenže trouba pojme objem až 73 l, zároveň se vyznačuje technologií Cook4, se kterou hravě připravíte třeba předkrm, hlavní jídlo i lahodný dezert během jednoho pečicího cyklu. Jak je to možné? Přípravu až 4 rozdílných chodů vám umožní speciální cirkulace vzduchu v troubě, díky níž se chutě a vůně nebudou mísit. Ušetřený čas při přípravě pokrmů můžete strávit se svými nejbližšími.

Však ono se to samo neumyje. Nebo ano?

Pečení je radost, totéž se však nedá říct o následném čištění trouby. Díky samočistícímu systému SmartClean si s tím nemusíte dělat starosti. Nečistoty se odstraní díky smaltovanému povrchu a kombinaci páry a speciálního čisticího cyklu, a vy se místo drhnutí trouby budete moci věnovat tomu, co máte rádi.

Ideální souhra elegance a technologií

Vestavné spotřebiče designové řady W9 jsou inspirací. Elegantní a moderní vzhled, doplněný o inteligentní technologie, vytvoří ve vaší kuchyni zázemí, které budou milovat všichni členové vaší domácnosti. Nechte se unést jedinečností, kterou přináší.

S Whirlpool poznáte rozdíl.

Foto: archiv firmy Whirpool

 

Apetit magazín

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?
  • Zdraví a výživa

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?

Chléb v nejrůznějších podobách provází lidský jídelníček od pradávna. Protože ho lze snadno a levně připravit, navíc je jeho použití všestranné a univerzální, stal se základní potravinou a důležitým pokrmem mnoha lidí po celém světě. S...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč