0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ochutnejte červené svatojánské pivo

Ochutnejte červené svatojánské pivo
sdílet:
Pouze dnes můžete ochutnat pivní speciál rubínové barvy, který připravili v pivovaru Velké Březno. Sládci se inspirovali v pohanských tradicích oslav letního slunovratu.

 Myšlenku navíc podpořila i pozitivní zkušenost s ostatními pivními speciály, například zeleným Velikonočním pivem.

Přírodní a zdraví prospěšné


Netypickou barvu Svatojánského piva má na svědomí speciální bylinný extrakt, jehož složení zůstává tajemstvím sládka. Pivo neobsahuje žádná přídavná syntetická barviva, naproti tomu se může chlubit vysokým obsahem antioxidantů, které omezují aktivitu volných radikálů v lidském organismu.

Kam na ně?


Svatojánské pivo budou čepovat ve více než 1600 pivnic, barů a restaurací. Jejich seznam naleznete na www.svatojanske.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit