0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Pečte s námi cukroví

Pečte s námi cukroví
sdílet:
Ve starých rodinných sešitech jsme hledali milované tradiční druhy cukroví a zároveň jsme pátrali po něčem novém, neotřelém a taky vtipném. Nakonec pro vás máme hned devět receptů, které nás letos nadchly nejvíc.

Zatímco vy si v září ještě užíváte teplých dní, naše redakce už přemýšlí o prosincovém čísle a receptech na cukroví. Průběh je rok co rok stejný – vytáhneme sešity po maminkách a babičkách, přineseme hromady českých i zahraničních kuchařek a hledáme v nich recepty na cukroví, které pak v naší redakční kuchyni zkoušíme a ladíme… Začátkem října už totiž musíme mít jasno v tom, s čím se vám pochlubíme, abyste se potom o Vánocích mohli chlubit zase vy.

Náš výběr pro rok 2012 je přesně takový, jaký chceme, aby byl Apetit. Nadčasový a světový (jako jsou makronky nebo florentinky), tradiční (jako vanilkové rohlíčky nebo išelské dortíčky), a přitom snadný, chutný a zábavný (třeba jako skořicoví sněhuláci). Devatero cukroví, bez kterého se letos prostě neobejdete, najdete v prosincovém Apetitu. Užijte si pečení s námi!

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit