0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Pendolino se mění v pojízdný sushi house

Pendolino se mění v pojízdný sushi house
sdílet:
Jezdíte do Brna či do Ostravy pendolinem? Naplánujte si výlet či služební cestu na čtvrtek, připlaťte si za 1. třídu a můžete si dát oběd či večeři v japonském stylu. Uprostřed pracovních týdnů totiž nabízejí České dráhy volnou kapacitu míst prostřednictvím internetové jízdenky eTiket SC. Právě ve čtvrtečních pendolinech z Prahy můžete po celý březen ochutnávat sushi.

„Cestující, kteří pojedou na pracovní jednání, mohou využít internetové jízdenky eTiket SC, které prodáváme jak pro severní větev do Ostravy, tak pro jižní trasu do Brna. Jízdenky platí ve 2. třídě, prodáváme je na eShopu ČD nebo lince Kontaktního centra ČD 840 112 113 a je potřeba je koupit aspoň tři dny před cestou. V ostravských pendolinech stojí jízdenka 450 korun, v brněnských o stokorunu méně. Počet těchto akčních jízdenek je limitovaný, nicméně uprostřed pracovního týdne, kdy jezdí pendoliny méně lidí, jich nabízíme mnohem více než ve zbytku týdne,“ popisuje Robert Janča, ředitel pro řízení značky a vývoje produktů ČD.

„Pokud zákazníci vyrazí 1. třídou, čeká na ně kvalitní servis, který zahrnuje bezplatný rozvoz občerstvení od firmy Hamé a denního tisku až k sedadlu. Navíc každý březnový čtvrtek je pro cestující v 1. třídě pendolin, která vyjíždějí z Prahy, přichystáno občerstvení v podobě japonské speciality sushi. To dodá partner programu ČD Bonus firma Sushi Point,“ dodal Janča.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit