0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Prague Wine Festival

Prague Wine Festival
sdílet:
Stovky druhů dobrých vín čekají na návštěvníky akce Prague Wine Festival. Její první ročník bude zahájen v pátek 17. září na Slovanském ostrově v Praze a potrvá až do 19. září. Patříte-li k milovníkům dobrého vína, pak si tento výjimečný festival nenechte ujít.

Rozmanité degustaceNa akci se představí velká i malá rodinná vinařství z nejlepších moravských vinařských oblastí. Kromě domácích výrobců se seznámíte také s víny z Francie, Maďarska či Rakouska. Pod vedením renomovaných sommeliérů Aleše Pokorného a Jakuba Krále ochutnáte i speciality, jako jsou ledová a slámová vína, šampaňské či koňaky.

Lahůdky i informaceSoučástí programu festivalu jsou také přednášky, kteří návštěvníkům poskytnou bohaté informace spojené s vínem. Sommeliéři přestaví jednotlivé odrůdy vín a také poradí, na co se při koupi vína zaměřit nebo jak vybrat správné víno k určitým pokrmům. Kromě vína budou návštěvníci moci ochutnat také gastronomické speciality vyhlášených pražských restaurací a lahůdkářství.

Co: Festival vína
Kdy: Od 17. do 19. září 2010
Kde: Slovanský ostrov/Žofín, Praha
Za kolik: 220 Kč/3 dny, vstup pro děti zdarma
Info: www.praguewinefestival.eu
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit